Wpis z mikrobloga

Wiecie co #mikrokoksy nawet fajna na #kalistenika i ćwiczenia na świeżym powietrzu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba nawet fajniejsza niż ta cała #silownia, kupa spoconych OPów i gjeji poprawiających grzywkę podczas pompowania bickka hantlem no i oczywiście instagramerzy przed lustrem i blask fleszy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki temu całemu #streetworkout nawet mobilność się poprawiła i co najważniejsze nie trzeba robić nóg ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
No i oczywiście sami normalni ogarnięci ludzie i fajne różowe z którymi można pogadać o wszystkim, a nie zestresowani #mirkokoksy którzy tylko myślą o kolejnej dawce WPC i kataboliźmie i julki zafiksowane na treningu dupy i robieniu zdjęć.
Dzięki koronavirus za zamknięcie siłowni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
non-serviam - Wiecie co #mikrokoksy nawet fajna na #kalistenika i ćwiczenia na świeży...

źródło: comment_1604048753niV0WVABV5ebGwnzda2dDn.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@non-serviam: bzdura. Mikrokoksy przynajmniej pomagają sobie podwalać, a te julki z kalisteniki też pomagają? TO TROCHE GEJOWSKIE, FUJ, ŻEBY BABA SISIORA DOTYKAŁA..... SEKS Z KOLEGĄ JEST BARDZIEJ MĘSKI PAMIĘTAJ SZCZYLU ZAFAJDANY ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@non-serviam: nie powiem, w kalistenice spoko jest to, że nie musisz być chadem żeby laski do Ciebie uderzały same na bajerke xD parę trikasow i z ryjem jak mój moglbym przebierać jak chce (ale już nie moge, rodzina, gowniak, te sprawy xD). A kryptogeje z siłowni będę nam homozapedy wpierać xD
  • Odpowiedz
@Jazon: nie no akurat tu się nie zgodzę, na siłowni większość loszek jest do ogarnięcia, bo #mirkokoksy zajęte są podwalaniem sobie na wzajem ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko te różowe to takie korpo-sufrażystki, a na rureczki przychodzą fajne dziewuchy, takie jak babcia mówiła, do tańca, do różańca i do d***ńca ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
  • Odpowiedz
@011010110110110: Julki z kalisteniki chcą żebyś im pokazywał trikasy, które potrafisz zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) do niektórych trików są potrzebne nawet dwie takie Julieczki żeby trikas fajnie wyszedł ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Akurat tu się dużo białka przydaje jak na siłowni, oj bardzo dużo tego białego potrzebujesz
  • Odpowiedz
@Jazon: tak z ciekawosci to robisz nogi jakos? Ja mam sztange i troche obciazenia w doku to robie przysiady i wykroki ale zastanawiam sie co oprocz pistoletow moznaby sensowengo na nogi robic w takiej czystej kalistenice gdy sie nie ma sprzetu w ogole :p
  • Odpowiedz
Ja właśnie łącze obie dyscypliny :D
Bo kocham uczucie silnego gripu na drążku
A z drugiej strony kocham czucie żelastwa podczas wyciskania klaty
  • Odpowiedz
Powiem Ci, że ćwicząc jako 14 latek na sw poznałem wielu wartościowych ludzi, zawsze skorych do edukowania takich, jak ja.
Na siłowni mając podobny staż spotkałem się z większą arogancją, niż pomocą XD a na siłowniach byłem różnych
  • Odpowiedz
@TluszczykS: jeśli o siłownie chodzi to sieciówki nie cieszą się dobra opinią jeśli o chodzi o klimat ale to raczej zależy od człowieka. Ja tam nie mam problemów z kontaktami z ludźmi i w sieciówce też znajdziesz dzików co ci pomogą, doradzą.
@In_thrust_we_trust: zgadzam się, kali i siłka to kombos kompletny. Cisnąłem na drążkach jakiś czas, poszedłem na siłkę, martwy wjechał i na drugi dzień zakwasy na dupie. W parku
  • Odpowiedz
Niestety i stety jak teraz siłownie zamknęli to skupiam się na kalistenice, głównie na elementach typu słow muscle up czy front lever, oraz oczywiście pull upy z ciężarem w plecaku :D
  • Odpowiedz