Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Kumam wszystko. Jestem za protestem, #!$%@? mnie ten rząd... ALE, tak mam jedno ALE.
Takie plakaty nie są normalne.
Gdyby zrobić podobny z krzyżem rozłupującym flagę LGBT to byłby kwik o mowie nienawiści.
Rozumiem #!$%@?, ale takie stawianie sprawy to skrajna głupota.
Wielu wierzących popiera protest ale nie, trzeba na nich napluć.

#strajkkobiet #protest
Pshemeck - Wiecie co? Kumam wszystko. Jestem za protestem, #!$%@? mnie ten rząd... AL...

źródło: comment_1604043406feLIot2Z09s0dBDEINKZH2.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ediz4: Na wiele sposobów, przykłady wrzuciłem wyżej. Póki KK ma jakikolwiek wpływ na rząd to ludzi będą nastawieni negatywnie. Nie odpisuj bo lecisz na czarno
  • Odpowiedz
@ediz4: Ty jesteś ograniczony bo nie rozumiesz że ksiądz ma większy wpływ na posła niż to w co wierzy. 90% danych z dupy. Nawet tvpis tak wysoko poprzeczki nie postawiło. Tak btw wykop w formie xD mam cie na czarno a powiadomienia dostaje
  • Odpowiedz
@maad: Nie kurna ksiądz a kurna posłowie tworzą prawo. Jak będziesz miał 90% posłów gejów to kurna ich poglądy dotyczące choćby zwiazków partnerskich nie będą wpływać na stanowione prawo? Oddzielmy panstwo od LGBT? Oddzielmy państwo od związków bo duzo ludzi w Polsce należy do związków? Co Ty chłopie bredzisz?
  • Odpowiedz
@ediz4: Posłowie tworzą prawo, a poddają się naciskom episkopatu. KK to organizacja, a nie poglądy jak w przypadku lgbt czy związków partnerskich. Organizacja finansowana z budżetu. Wiara jak najbardziej powinna mieć wpływ na podejmowane decyzje, ale nie ksiądz - a takie sytuacje mają i miały miejsce. Przykłady wrzuciłem wyżej
  • Odpowiedz
Posłowie tworzą prawo, a poddają się naciskom episkopatu


@maad: JPRDL w kółko to samo. A posłowie lewicy się poddaja naciskom organizacji LGBT oraz organizacji prozwierzęcych. Oddzielić panstwo od LGBT i zwierzomaniaków.

Wiara jak najbardziej powinna mieć wpływ na podejmowane decyzje, ale nie ksiądz - a takie sytuacje mają i miały miejsce....

xD. Jak kurna wiara. To są poglądy posłów. Jak poseł uważa że downów nie mozna zabijać to tak będzie kurna głosowal. Jak jakaś Jachira uzna że można zabijać do 9 miesiąca to tak zagłosuje. Każdy pogląd z czegos kurna wynika - z wychowania rodziców, z wykształcenia, ze środowiska itp, itd. Pytam po raz kolejny. Jak przegłosują związki partnerskie czy adopcje dla gejów to powiesz że trzeba zdelegalizować LGBT bo posłowie się poddali ich naciskom czy
  • Odpowiedz
@ediz4: Jak ktoś się poddaje naciskom komukolwiek z zewnątrz to nie nadaje się na polityka. Z drugiej strony to jest idealnym politykiem, bo debilem łatwiej sterować, no ale takich mamy polityków. Jak na KEP zdecydują że trzeba głosować na X to katolik poseł zagłosuje na X. Gdyby było inaczej to projekt Gojek nie zostałby tak szybko przepchnięty. To samo z LGBT, z tą różnicą że to organizacja niefinansowana z budżetu
  • Odpowiedz
Wielu wierzących popiera protest ale nie, trzeba na nich napluć.


@Pshemeck: odróżnij plucie na wierzących i na wiarę (pomijając jakieś nieistotne radykalne głosy, nikt normalny tego nie robi) od plucia na instytucję kościoła i kościelnych funkcjonariuszy.
  • Odpowiedz
Jak ktoś się poddaje naciskom komukolwiek z zewnątrz to nie nadaje się na polityka. Z drugiej strony to jest idealnym politykiem, bo debilem łatwiej sterować, no ale takich mamy polityków. Jak na KEP zdecydują że trzeba głosować na X to katolik poseł zagłosuje na X. Gdyby było inaczej to projekt Gojek nie zostałby tak szybko przepchnięty. To samo z LGBT, z tą różnicą że to organizacja niefinansowana z budżetu państwa


@maad
  • Odpowiedz
@Pshemeck: ale o czym Ty piszesz człowieku :) Kościół miał, ma i będzie miał jednoznaczną opinię w sprawie aborcji. Żaden katolik NIE MOŻE mieć w tej sprawie innego zdania, ponieważ to kwestia dość fundamentalna i nie podlegają dyskusjom czy stopniowaniu. Koniec i kropka.
Obecne zmiany to również zasługa środowisk ściśle z kościołem związanych. Pro life, fronda, KAI, ordo luris to są stowarzyszenia przez które przewijają się ci sami ludzie. O
  • Odpowiedz
@Accidentally: To była dziś na czele protestu w Warszawie, wiec nie "ktoś" a organizatorka Strajku Kobiet. I jak uważam protesty za odpowiednią reakcje to to co #!$%@? Lempart jest obrzydliwe i coraz bardziej uważam żę powinni ją zamknąć. Czy syłyszałeś że podczas wywiadu w Zet powiedziała że jak Pis wprowadzi stan wyjątkowy to ona dopiero zrobi coś wyjątkowego....?
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny:

Dlaczego plakat pokazujący rozłupanie symbolu patologicznej organizacji, jaką jest bez cienia wątpliwości Kościół Katolicki, jest mową nienawiści?


Dlaczego plakatbpokazujqcy rozlupanie symbolu patologicznej ideologii jaka jest LGBT jest mowa nienawisci?

Widzisz, odwrocilem twoj glupkowaty tekst i teraz moze dotrze do Ciebie jego idiotyzm
  • Odpowiedz