Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Kumam wszystko. Jestem za protestem, #!$%@? mnie ten rząd... ALE, tak mam jedno ALE.
Takie plakaty nie są normalne.
Gdyby zrobić podobny z krzyżem rozłupującym flagę LGBT to byłby kwik o mowie nienawiści.
Rozumiem #!$%@?, ale takie stawianie sprawy to skrajna głupota.
Wielu wierzących popiera protest ale nie, trzeba na nich napluć.

#strajkkobiet #protest
Pobierz Pshemeck - Wiecie co? Kumam wszystko. Jestem za protestem, #!$%@? mnie ten rząd... AL...
źródło: comment_1604043406feLIot2Z09s0dBDEINKZH2.jpg
  • 157
Jeśli kobieta zdecyduje że w 6 miesiącu ciąży nie chce już jej to może ją usunąć?


@Pshemeck: Oczywiście, że może - płód jest podłączony pod jej ciało, a ona ma prawo o tym decydować.

Inaczej, jeżeli ktoś siłą Ci podłączy nerki do nerek znanego wiolonczelisty, to masz prawo go odłączyć, jeżeli jest pewność, że wtedy umrze?

Aborcja to prawo do decyzji o własnym ciele, a nie prawo do "zabijania płodów". Kobieta
@wykopyrek to ich wina polega na tym że nie potrafili oczyścić swojej wspólnoty z takich chwastów.

@Pshemeck tylko że ci nawiedzeni, stoją na czele tej wspólnoty. Nie mówimy o durnych komentarzach na wykopie, tylko o wypowiedziach najwyższych hierarchów polskiego Kościoła. Pasterzy tego stada. Ludzi którzy w praktyce tą wspólnotą kierują, i którzy dany symbol uznają za swój.
@Pshemeck: w Polsce się przegrywa wybory, a nie je wygrywa.
A kto głosuje na PiS? Katolicy i ludzie, dla których Kościól jest jedyną moralnością w Polsce. Ma poparcie proboszczów na wsiach, którzy zachęcają do prawomyślnego głosowania, biskupów, którzy mówią o tym samym i w ten sam sposób co politycy PiS.
To jest oszukiwanie się, że to nie katolicy wybrali PiS XD I jeszcze zrzucanie winy na opozycję XD

No to sobie
@wykopyrek ja osobiście nie mam parcia na demonstrowanie swojego antyklerykalizmu. Ale osoby wierzące nie powinny się dziwić że część społeczeństwa gardzi tym symbolem. I to nie ateiści i podłe lewactwo do tego doprowadziło. Doprowadziło do tego systematyczne plucie na ludzi, i nieme przyzwolenie społeczności ja takie ohydne zachowania.

Wierzący, jeśli mają mieć do kogoś pretensje, za pojawianie się takich obrazków to powinni do swoich pasterzy, a nie do przeciętnych ludzi, którzy wyrażają
@yeron: Wiesz, znam wielu katolików, którzy na PiS nie głosują i nie głosowali. Nie wiem kto na nich głosuje, i co powoduje że popełniają taki błąd. Myślę, że wielu nie chce po prostu powrotu PO/KO a inni nie chcą władzy PiS. Gra toczy się w większości między tymi dwiema grupami i nie wygrywają jeśli już wygrają siłą swojego programu a strachem przed druga opcją lub jej indolencją i głupotą. Znam wielu
Ale osoby wierzące nie powinny się dziwić że część społeczeństwa gardzi tym symbolem.


@duncanidaho2: wyobraź sobie, ile ludzi pracuje przy budowie domu. Każdy jest inny, każdy wierzy w coś innego i inaczej, każdy boi się czegoś innego i ma nadzieję na lepsze jutro na swój prywatny sposób.
Ale jakoś ten dom budują wspólnie i na koniec ktoś w tym domu może zamieszkać.
Może dla tego, że budując go, nie #!$%@?ą o
@Pshemeck:
Kto głosuje na pis? Odpowiada prof. Matyja:

Są trzy podstawowe motywy dotyczące głosowania na PiS. Pierwszy jest religijno-obyczajowy. Ten religijny nie dotyczy przy tym wiary czy przekonań, ale wspólnoty kościelnej. Ludzie, którzy czują się katolikami, wiedzą, że PiS jest ich partią, że na przykład zawsze będzie bronił ich księży i biskupów. Nie chodzi tu nawet o wartości, ale o więź religijną, o relację swój – obcy. Druga grupa wyborców tej
@yeron: Kompromis to oczywistość, bo to nie jest kraj lewicowy czy prawicowy. Bardziej na lewo? Maks to co jest w Niemczech, ani kroku dalej. Żadnych skrobanek bez granic i decydowanie o swoim ciele w 8 miesiącu ciąży, jak tutaj powyżej jeden lewicowiec napisał.
@wykopyrek nie będę bawił się w analogię i metafory. Wierzący siedzieli cicho jak ich duchowi przewodnicy pluli na wszystkich. Przez długie lata. Na ateistów, na PO, lewaków, gejów... Wtedy wierzący zacierali łapki i siedzieli cicho.

A teraz nagle płacz że ktoś nie szanuje tego pięknego symbolu. Na kurde trochę powagi, biskupi na niego nasrali i wyrzygali się na niego utożsamiając go z nienawiścią i brakiem szacunku.
@Pshemeck: ja wcale nie zamierzam rozwiazywac kościoła. Chce zeby sie trzymali z daleka od innych ludzi. Kibole wszędzie chodza z okrzykami o wieszaniu i mordowaniu i zobacz ilu ich jest. Ludzi ktorzy nie lubia kosciola jest więcej.