Wpis z mikrobloga

Jak to jest możliwe, że niektórzy bardziej przejmują się tym, że jakaś grupka wandali pomalowała spayem pomnik papaja i dała jakiś napis na budynku sakralnym niż tym, że państwo odbiera ludziom prawa obywatelskie w tym prawo do przerwania ciąży w przypadku gdy dziecko jest martwe lub posiada poważne wady genetyczne które i tak skończą się śmiercią takiego dziecka...

#neuropa #4konserwy #bekazkatoli #bekazpisu #2137 #bekazprawakow #protest
  • 125
@NaczelnyWoody: bo widzisz, dla niektórych "prawa człowieka" są ważniejsze i nie chcą, żeby zabijać ich przed narodzinami nawet jak są chorzy, bo nadal mają prawo do życia.
Mam nadzieję, że wytłumaczyłem. ¯\_(ツ)_/¯
@NaczelnyWoody: Piszesz o malowaniu sprejem pomnika i napisach na budynkach to do tego się odnoszę. Czy to jest gorsze od obecnych przepisów aborcyjnych? Oczywiście, że nie. Czy to mazanie i niszczenie jest dobre? No nie, i moim zdaniem na to przyzwolenia być nie może, co z reszta popierają "organizatorzy" protestów, gdzie jasno mówią, że proszą o nieniszczenie niczego na drodze protestu.
@NaczelnyWoody: Tak urojenia, szkoda mi was puścił wam znowu kaczor temat zastępczy a wy się od tygodnia do niego tutaj się masturbujecie, a wlasnie teraz podwójnie opodatkowoano spółki komandytowe, zniesiono abolicje podatkową dla ludzi pracujących za granicą, wprowadzono brak odpowiedzialności karnej lekarzy i teraz dodatkowo będzie cie mógł leczyć pajet z Indii albo saszka z ukrainy, ktorzy kupili dyplom na targu. #!$%@? jaki ten naród jest głupi..
Tak urojenia, szkoda mi was puścił wam znowu kaczor temat zastępczy a wy się od tygodnia do niego tutaj się masturbujecie, a wlasnie teraz podwójnie opodatkowoano spółki komandytowe, zniesiono abolicje podatkową dla ludzi pracujących za granicą, wprowadzono brak odpowiedzialności karnej lekarzy i teraz dodatkowo będzie cie mógł leczyć pajet z Indii albo saszka z ukrainy, ktorzy kupili dyplom na targu. #!$%@? jaki ten naród jest głupi..


@rav33: Co ma jedno do
@NaczelnyWoody

To nauka a nie urojenia:

„Dzięki nadzwyczajnemu postępowi techniki wtargnęliśmy do prywatnego życia płodu.
Przyjęcie za pewnik faktu, że po zapłodnieniu powstała nowa istota ludzka, nie jest już sprawą
upodobań czy opinii. Ludzka natura tej istoty od chwili poczęcia do starości nie jest metafi-
zycznym twierdzeniem, z którym można się spierać, ale zwykłym faktem doświadczalnym.”
prof. dr med. J. Lejeune, kierownik Katedry Genetyki na Uniwersytecie im. R. Descartesa w Paryżu.

„Z