Wpis z mikrobloga

Jak to jest możliwe, że niektórzy bardziej przejmują się tym, że jakaś grupka wandali pomalowała spayem pomnik papaja i dała jakiś napis na budynku sakralnym niż tym, że państwo odbiera ludziom prawa obywatelskie w tym prawo do przerwania ciąży w przypadku gdy dziecko jest martwe lub posiada poważne wady genetyczne które i tak skończą się śmiercią takiego dziecka...

#neuropa #4konserwy #bekazkatoli #bekazpisu #2137 #bekazprawakow #protest
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie lepiej żeby kobieta je urodziła i jak nadal będzie uważała że nie podoła, to oddała? Lepiej jest zabić?


@katyperry92: To już od kobiety niech zależy i ewentualnie jej męża, Aborcja nie jest przymusem, aborcja jest dobrowolna, zamiast zakazywać dajmy wybór
  • Odpowiedz
Dajmu kobiecie wybór wyeliminoowac słabsza jednostkę albo nie? Hitler też miał taki program...


@katyperry92: Jej sumienie, nie Twoje ani moje, Ty nie musisz korzystać z aborcji a wrzuty o hitlerach to sobie daruj, bo aborcja nie jest przymusowa, aborcja jest dobrowolna
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Popieram protesty, ale Twój argument o sprayowaniu papaja to typowe "a u was biją murzynów". To tak jakby powiedzieć "jak możesz mieć mi za złe że rewolucjoniści z------i ci telewizor jak tutaj kraj płonie!". Każdy wandalizm trzeba piętnować, nieważne czy to narodowcy wyrywający drzewka czy protestujący malujący papaja.
  • Odpowiedz
nazwijmy rzeczy po imprezie dniu, to jest eliminowanie słabszych jednostek. Prawda boli


@katyperry92: Nazywaj sobie jak chcesz, Fakty są takie, że aborcja jest dobrowolna i Ty nie musisz z niej korzystać a jak ktoś skorzysta to jest jej sumienie a nie Twoje.
  • Odpowiedz
dziecko z wadami czy bez ma takie samo prawo żeby się urodzić jak ty czy ja. Uważasz że masz większe prawo do życia niż takie dziecko?


@katyperry92: Nie wywyższam się nad nikim.
Nie wszyscy mają taką samą wersję moralności jak Ty i nic nie daje ci prawa do tego aby zaglądać w cudze życie innych ludzi z punktu widzenia własnej moralności.
Dlatego jestem za wyborem, nikt nikogo nie zmusza do
  • Odpowiedz
@katyperry92: Skoro skończyły ci się argumenty to podsumujmy dyskusję:

- aborcja jest dobrowolna a nie przymusowa, nie musisz z niej korzystać.

- nie każda kobieta zdecyduje się na aborcje a jeśli któraś się zdecyduje to jest jej sumienie i moralność a nie Twoja czy
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: wystarczy że przez chwilę nie odpisuje i zaraz zakładasz że skończyły mi się argumenty( ͡° ͜ʖ ͡°). Wybacz ale ja nie żyje w piwnicy i wykop nie jest całym moim życiem. Po prostu nie siedzę tu cały czas i nie wyczekuje na kolejne odpowiedzi jak ty( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz