Wpis z mikrobloga

a facet ucieka i żyje sobie jak gdyby nigdy nic?


@Blasfemia: Nie wiem. Może lepiej wybieraj facetów? Dlaczego tak nie walczycie o sterylizację?

Aborcja to prawo człowieka, jakbyś nie zauważył w krajach w których jest ona na życzenie, ilość tych zabiegów jest na zajebiscie niskim
  • Odpowiedz
to jeszcze trzeba ustawą wprowadzić nakaz zakładania gumki przez gwałcicieli i będzie git


@robertoson: Debilu, aborcja w przypadku gwałtu jest dopuszczalna.
  • Odpowiedz
@noitakto: wtedy Czechy jesli nie chcecie byc rodzicami wazne to podjac dobra decyzje. Nikt nie moze byc zmuszany do zostania rodzicem. Ani kobieta bo nie ma dostepu do aborcji ani mezczyzna, ktorego kobieta chce urodzic i posadzic o alimenty
  • Odpowiedz
@robertoson: Poniosło mnie. Nie jestem za skrajnościami. Poprzednie prawo pozwalało na aborcją w przypadku wad genetycznych, gwałtu i zagrożenia życia matki. Było dobre.
  • Odpowiedz
jakiego człowieka? Tu nie chodzi o aborcję w 7 miesiącu ciąży


@Blasfemia: Rozumiem wady genetyczne, ale po co usuwać zdrowego człowieka? Dla własnej wygody i egoizmu?
  • Odpowiedz
@doveo: nie zawsze to wygoda ani egoizm, a nie może być tak że kobieta jest w mega ciężkiej sytuacji finansowej ze swoim facetem albo mąż ją zgwałcił albo ma już 3 dzieci i zwyczajnie nie chce mieć 4? Aha no tak, trzeba się było nie pieprzyc. Przestańcie zaglądać innym ludziom w ich życie i łóżko, zajmijcie się swoim ogródkiem zamiast oceniać
  • Odpowiedz
@Chuseok: jak osoba jest tak tępą ze nie potrafi sobie ogarnąć tabletek niech nie bierze sie za ruchanie.ja kiedys mlodszemu kumplowi jak przyszedl z placzem zalatwilem w godz za 5o zl
  • Odpowiedz
@noitakto: no zgodzę się, ale to nie jest tak, że się nie da. W ogóle idąc tym tokiem myślenia, dlaczego antybiotyki są dostępne na receptę? Po cholere muszę iść do lekarza żeby mi sterydy przepisał? Tabletka wczesno poronna to nie jest tabletka na ból głowy, wywołuje się przy niej poronienie, które bardzo źle wpływa na organizm kobiety. I jasne, ktoś może powiedzieć, moja macica, mój problem. No to w takim
  • Odpowiedz