Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 38
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:03, Piątek, 30 października 2020. Imieniny: Zenobii, Przemysława, Edmunda. Słońce wstało dziś o 06:44. Będzie oświecało nas 9 godzin i 31 minut, w zenicie znajdzie się o 11:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:15. Ciemna noc zapadnie o 17:35, ale gwiazd można wypatrywać od 16:53.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:0...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@shitty_support: omg. Ale no tak, po cesarce jest to znacznie "popularniejsze", niż po porodzie siłami natury.
Zdrowiej i oby to nie było gufno pokroju mrsa, bo wytępić tego typu dziady to jest nierzadko epopeja i koło fortuny z lekami.
  • Odpowiedz
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki
Dobry wieczór. Dzień pełen wrażeń. Całe szczęście moje dzieciaki są już zdrowe więc będą mogły wrócić niebawem do placówek, tak nam powiedział doktor na kontroli. Ja próbowałem załatwić test za darmo i całe szczęście się nie udało, bo gdy doktor by wypisał skierowanie na wymaz, to od razu jestem na kwarantannie 10 dni, a to nie o to chodzi. Dopiero w Gdańsku mi powiedzieli że jest strona testujemy.org i tam mogę sobie zrobić test z opisem. Zapłaciłem całe 450 PLN aby móc wrócić 3 lub 4 do Hamburga, muszę się napić z tego powodu ( )
Cmentarze pozamykali ale ja mieszkam w bardzo bliskiej odległości od cmentarza i zawsze gdy ktoś pytał: Wynalazek, a Tobie nie przeszkadza że mieszkasz blisko cmentarza?
Odpowiadałem niiiiiieeeeeeeeeee uuuuuu uuuuuu uuuuu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@TomTailor100
  • Odpowiedz