Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 38
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:03, Piątek, 30 października 2020. Imieniny: Zenobii, Przemysława, Edmunda. Słońce wstało dziś o 06:44. Będzie oświecało nas 9 godzin i 31 minut, w zenicie znajdzie się o 11:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:15. Ciemna noc zapadnie o 17:35, ale gwiazd można wypatrywać od 16:53.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:0...
  • 30
Cześć w piąteczek. Bułki kupione, śniadanie coś tam ogarnąłem, ale nie lubię tak jeść z rana. Zawsze jem trochę później. Zaraz wychodzę do tyrki, trzymajcie się w ten piątunio, browarka do lodówki włóżcie, może coś mocniejszego. Ta zmiana czasu jest tak kijowa, że szkoda strzępić ryja. O 16 wychodzę z roboty i zanim jestem w domu to już ciemno. Smacznych trunkow życzę, udanej imprezy halloween jak ktoś robi, u nas na pewno
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo

no dzien dobry ja stalem sobie niedawno pralke stawilem z psem bylem resztki na kopost wyrzucilem do sklepu po chleb pojade po owoce pojade i po srajtasme pojade bo sie koczy sie no i wegla potem przyniesc musze i liscie posprzqtac z sqsiadkq i pranie rozwiesic i w kotlowni troche
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Dzień dobry!Chociaz u mnie deszczowa pogoda to i tak mam banana na twarzy bo zaczynam wczesniej robote a to znaczy, że wczesnie skończe i bede mogla odpocząć dłużej( ͡º ͜ʖ͡º)
Miłego piątku i imprezowania w tym trudnym dla imprez okresie.
@omi-omi @slabehaslo @shitty_support @algus @micke @Sikorka2017 @wyinwidualizowany @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @bolorollo @AllGoesWrong @Pjotsze @Syskiev @petla_sprzezenia @TomTailor100 zgaduje- pumped kicks?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzień dobry, wróciłem właśnie od fryzjera i przy okazji miałem coś kupić w aptece, ale no... zapomnialem że nasz kochany rząd wrowadził godziny dla seniorów... Na szczęście panie w aptece były miłe i udalo mi się załatwić sprawę. Na jakie jeszce pomysły wpdną to już wolę nie wiedzieć. Miłego piątku, uważajcie na wirusa oraz pysznej kawy/herbaty/yerby/piwa/wódki/wina/whiski czy tam innego trunku ktory będziecie dziś spożywać.

@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @