Wpis z mikrobloga

W momencie jak zobaczyłem te lewicowe postulaty ogłoszone przez tą wściekłą feministkę Lempart oraz to że na protestach pojawiły się flagi od tęczowych i razemków to zdałem sobie sprawę że to jest kwestia czasu jak większość społeczeństwa się odwróci od tego strajku. Oraz to że nasze panie z dużą dozą prawdopodobieństwa nie są świadome że są wykorzystywane przez lewicę do osiągnięcia jej celów politycznych (dla jasności pisu nie popieram).
#strajkkobiet #bekazlgbt #bekazlewactwa
  • 39
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Goeff: dostęp do aborcji, walka o prawa kobiet i inne kwestie poruszane na protestach to jednak postulaty lewicowe więc nie wiem skąd zdziwienie - kto w tym kraju jest lewicowy jak nie Razem? Bo na pewno nie KO
@Goeff: Po tagach i wymowie wpisu już wiadomo, że mamy do czynienia z narracją jaką obecnie prowadzą trolle PiS. I jeszcze to "PiSu nie popieram" to tylko potwierdzenie xD
W skrócie zdecydowana większość protestujących ma gdzieś panią Lempart i jej koleżanki, bo ich nawet nie zna oraz innych samozwańczych liderów i będzie dalej protestować nie zważając na to co robią te osoby, bo jak protestują nie znaczy, że podpisują się z
@Goeff: to jest argument dla PISu dość trudny do obalenia, ale oczywiście nieprawdziwy, że to strajk samych lewaków. Z drugiej strony nie sądzę, żeby lewicy podskoczyły procenty, a może być nawet efekt odwrotny, bo nikt nie lubi być robiony w wała.
@Goeff: Ja nie popieram pani Lempart, ani jej koleżanek, ale to przecież jest margines i samozwańcze liderki, które nie reprezentują w ogóle postulatów większości uczestniczących w tym proteście stąd moja opinia. A jeżeli twierdzisz, że setki tysięcy z automatu utożsamiają się z postulatami tej Lempart to znaczy, że jesteś trollem. Tyle.