Wpis z mikrobloga

Czymże są moje 1500 zł brutto miesięcznie na katering dietetyczny w jednej z wiodących firm dostarczających owe żarło
w porównaniu do Kiełbasy zwyczajnej za 9,99 kg usmażonej w rowie gdzie jeszcze wczoraj jakiś pies się załatwiał się ?

:(
#kononowicz #patostreamy
  • 20
  • Odpowiedz
@piSSowiec69: Jarek zarabia 100 tysięcy złotych miesięcznie ale nie jest snobem i nie lubi się chwalić pieniędzmi. Dlatego też je na obiad kiełbasę za 10 złoty, jeździ na wakacje do biedackich kurortów i tam je jedzenie z puszki zamiast iść do restauracji.
  • Odpowiedz
@katapoolta: Nie, po prostu każdy normalny człowiek, który czegoś się nauczył w życiu wie, że jego praca jest więcej warta niż praca sprzątaczki (z całym szacunkiem). Co generalnie w dzisiejszych czasach jest normalnościa, większość ludzi je na mieście i wynajmuje firme do sprzątania. Nie jest to niczym nadzwyczajnym.

Kiedyś dorośniesz i się nauczysz, że im ktoś więcej rzeczy zleca innym tym jest to oznaka większej zaradności.
  • Odpowiedz
@katapoolta: Jest więcej warta nie przez moje widzi misie, tylko przez to jak prace wycenia rynek. Jeśli ktoś jest np. programistą to jest oczywiste, że jego praca jest więcej warta niż praca sprzątaczki. Tak samo jak praca szefa firmy jest więcej warta niż praca programisty.

Nie, nie oznaką lenistwa, tylko oznaką rozumu i zdrowego rozsądku. To, że ktoś sam nie gotuje sobie/ czy nie sprząta nie oznacza, że w tym czasie
  • Odpowiedz
@katapoolta: Jakich podstawowych czynności? I jakie to ma znaczenie w życiu? Ja kompletnie nie potrafie gotować. Jajecznica to mój maks i co z tego? Tak samo nie mam bladego pojęcia o samochodach, pracach domowych. Po co mi to? Przecież jakby mi to było potrzebne to bym się tego nauczył, ale potrzebne nie jest.

Jak czegoś nie potrafisz to albo się tego uczysz, albo to komuś zlecasz. Proste.
  • Odpowiedz