Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Widzieliście te postulaty? Według mnie ten protest zamienia się w żart. Jest tak jak myślałem, bo nie chodzi o jakąś aborcję tylko wprowadzenie programu lewicowego, feministycznego.
Darmowa antykoncepcja i aborcja na życzenie? I oczywiście to między innymi my będziemy sponsorować żeby chad mógł za darmo kończyć w Julce, a jak coś nie pójdzie to aborcja z pieniędzy od #przegryw który wyjdzie na tym najgorzej. A ciekawe co jak kobieta jest w ciąży, ale mężczyzna nie chciał dziecka. Lepiej nie wspominajcie o czymś takim jak aborcja prawna przy młodych Julkach. Przecież to jest dziecko kobiety i mężczyzna nie ma tu nic do gadania.
Ogólnie jak zwykle mężczyźni wyjdą na tym źle. Chyba wszystkie postulaty dotyczą tylko kobiet, bo już sobie wyobrażam jak będzie działał 3. postulat jak to mężczyzna zgłosi przemoc domową XDD i co kobieta tego samego dnia zostanie odizolowana, a mężczyzna chroniony? Tak samo z bezwzględnym ściganiem gwałcicieli, gwałty na mężczyznach są w polsce całkowicie pomijane, nawet ktoś wrzucił wpis że jak poszedł zgłosić gwałt to policja go wyśmiała.
Tak samo rozwala mnie "Poprawa sytuacji ekonomicznej kobiet". Przecież chyba ponad kilkadziesiąt razy ktoś wrzucał artykuły o naborze tylko dla kobiet na uczelniach, kursach dla młodych kobiet, prawnikach kobiecych i dotacje tylko dla kobiet. Czyli co jeszcze? "Równość płac ze względu na płeć"? No to jest już wpisane nawet w konstytucję. Jak zwykle kobiety robią z siebie ofiary. "zabezpieczenia emerytalnego nieodpłatnej pracy kobiet", "podniesienia progu uprawniającego do świadczenia z Funduszu Alimentacyjnego do średniego wynagrodzenia" - to już chyba lepiej wprowadzić komunizm, żeby załatać wszystkie niedogodności, ale najlepiej tylko dla kobiet.
"Ściganie mowy nienawiści jako źródła przemocy" czyt. ściganie ludzi o innych poglądach tak jak np. banują na grupkach dla młodych lewaków, Julek i Oskarków za to że ustawisz sobie kilka pikseli na profilowe i to nie zgadza się z ich światopoglądem, bańce w której żyją.
Ciekawe kiedy może zrównają wiek emerytalny? Jako chłop w polsce musisz robić w robocie o 12 lat dłużej niż kobieta, a dużo nawet nie dożyje emerytury.
Feministki jak zwykle pokazują że nie chodzi o żadne równouprawnienie ale o przywileje.
#protest #bekazlewactwa #dyskryminacjamezczyzn #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f9960df0860c8092cf491b5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Widzieliście te postulaty? Według m...

źródło: comment_1603917867cNFxU0OLDA9yfqmj2b7gz8.jpg

Pobierz
  • 31
was to powinno się leczyć psychiatrycznie


@Chuseok: Jako przegryw nigdy raczej nie będę korzystał bo nie będę miał dziewczyny/partnerki, daj mi 1 powód dla którego nie miałbym być przeciwko protestom
@Lucider5
Też jestem za obowiązkowym testem ojcowskim na start. I może generalnie się zgadzamy ale - darmowa a ty koncepcja aby się chady mogły spuszczać w julkach - to mega spłycanie problemu jakim jest antykoncepcja. Z jednej strony - zakaz aborcji z drugiej strony brak dostępu do antykoncepcji. Masz państwa gdzie jest to darmowe aby ludzie mogli się zabezpieczać i mniej ludzi skrobać.
@Lucider5 nie no spoko tylko że masz osoby które czynnie współżyją a nie pracują. Np 16 letnie Julki z gimbazy. Co wolisz darmowe tabsy za 30zl czy 500 plus? Przecież nie lubisz rozdawnictwa. A to czysta matematyka. Roczna kuracja kosztuje mniej niż 1 miesiąc programu 500 plus
@Lucider5 no spoko więc jeżeli nie masz problemu z 500 plus czyli nagroda za ruchanie
Czemu jesteś przeciwny 30 zl plus?
Widzę ogromną korelację w tych dwóch programach i nie rozumiem czemu jedno popierasz a z drugim się nie zgadzasz :)

Koszty utrzymania ciąży a później dziecka są znacznie większe niż koszty antykoncepcji - może nie tyle co darmowej ale po prostu częściowo refundowanej. Nie będę porównywać Polski z krajami Beneluksu bo