Wpis z mikrobloga

Co tak każdy się podnieca tymi kibicami/kibolami? Ja p------e, jakby od ich obecności zależało zwycięstwo którejś ze stron... zwłaszcza mnie dziwi to podniecenie u niektórych lewaków/liberałów. Ja nie wiem, czy oni wiedzą, ale jak kibole wzięliby udział w proteście kobiet, to tak za bardzo by sobie nie pokrzyczeli, że „j...ć Bosaka i Konfederację”... już nie wspominam, że ich jest niewielki odsetek. A inna kwestia, że duża część z nich to patologia - wiem, bo sam jestem po części z tego środowiska.
#protest #aborcja #4konserwy #neuropa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rorf46: to ze względu na „nostalgię” za latami 90 gdzie środowisko pseudokibiców było dużo liczniejsze i „skuteczniejsze”. Teraz to tylko stara, mało liczna patologia. Po prostu pracę znaleźli, często za granicą
  • Odpowiedz
@rorf46 Żaden "kibol" nigdy nie weźmie udziału w tych protestach, nie stanie pod tęczową flagą. To są osoby którym polityka światopoglądowa PiS/Konfederacji w 100% odpowiada.
  • Odpowiedz
@rorf46 Dawno temu, kiedy Rzymianie toczyli niezliczone wojny domowe, istotne było nie tylko to ile legionów poprze Cię w Twoich dążeniach, ale też jakie to będą legiony: czy będzie to zbiór zabijaków znad Renu, czy znudzona hałastra stacjonującą w Egipcie.

W pewnym momencie do ciągnięcia protestów mogą być potrzebni ludzie gotowi na starcie z policją. 1000 nastolatków i feministek będzie w takiej sytuacji mniej warte niż 50 patokiboli.
  • Odpowiedz
@LukasRR: no właśnie. PiS nie do końca z tego względu, że rządzi, ale Konfederacja jak najbardziej. Na pewno nie przeszliby pod tęczowymi flagami, aż ciężko sobie to wyobrazić xD
  • Odpowiedz