Wpis z mikrobloga

@Xianist: Właśnie ze względu na to powiedzenie w polsce lewacy zmienili pochody swoich kohort na marsz rownosci choc jest to marsz pychy. Pluje na wasze proby inzynieri spolecznej na ktora lapia sie tylko najslabsze osobniki.
  • Odpowiedz
@Rogalwpiekarniku: Lewacy? Moi prawicowi rodzice, Żelazny elektorat PiS lat 57 powiedział dość. I to nie wyjątek. To musiałby być cud żebyście następne wybory wygrali. Chyba, że wprowadzicie kalifat jak w Rosji i na Białorusi.
  • Odpowiedz
@sindar: Bredzisz dziecko. Jakbys byla dorosla to bym sie z toba zalozyl, ze PiS bedzie rzadzil jeszcze przynajmniej 10 lat bo robi to dobrze.
Ty dopiero za te 10 lat jak bedziesz przed 30 to zaczniesz rozumieć co się działa i zapłaczesz, że wtedy władze przejmie kolejne pokolenie juz totalnie spaczone przez neokomunistow.
  • Odpowiedz
@Rogalwpiekarniku: W 2015 jak został wybrany PiS to mogę napisać, że mu nawet kibicowałam. Bo ja też nie należę do ludzi którzy oddają wszystko Unii Europejskiej i w końcu ktoś się wziął za rzeczy ważne ( gospodarczo też) Natomiast później zdecydowanie coś im się pomieszało i stali się taką samą mafią jak PO i ich słynne ośmiorniczki. Dla Twojej wiadomości - jestem zdecydowanie starsza i znam życie. I potrafię rozróżnić
s.....r - @Rogalwpiekarniku: W 2015 jak został wybrany PiS to mogę napisać, że mu naw...

źródło: comment_1603805443mijdRXU9VvD9DebC7NvOX1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sindar: O ile nas (lub mnie) wcześniej nie zbanują. Bo ja już nawet grozby bana na pw dostawałem. Wiesz niepopularne opinie wyznaje. Ale śmiało wołaj. + ja nawet katolikiem nie jestem xD Nie ważne czy czerwoni zniszczom najpierw kościół czy rząd następna będzie taka drobnica jak ja. Dlatego ja stoje za konserwami.

Czasami piszę zbyt ostro bo mnie 8==> strzela ale wydajesz sie w porzadku. Spokoju zycze.
  • Odpowiedz