Wpis z mikrobloga

Z tego miejsca dziękuję 10 milionom Polaków, że wybrali głuchą niemowę na prezydenta. Kiedyś miałem wątpliwości, który z naszych "żyrandoli" był najgorszy. Teraz już nie.


#bekazpisu #protest
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a znasz drugiego polityka który wprowadziłby kraj do NATO na takiej b----e?


@Deska_o0: To, że weszliśmy tak bezboleśnie i szybko do NATO to też zasługa alkoholizmu Jelcyna. Zgodził się na to po tym jak nasi go dobrze spili :) Wszyscy co obrotniejsi przywódcy na świecie wtedy to wykorzystywali. Najlepiej chyba Clinton, bo miał ojca alkoholika i wiedział jak do takiego podejść.
  • Odpowiedz
@marian1881: czyli nie dość że wykorzystał własną b---ę do przepchnięcia czegoś korzystnego dla państwa to wykorzystywał też spijanie innych, jak na tamte czasy bohater na jakiego nie zasługiwaliśmy i nadal nie zasługujemy, ale potrzebujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: nie wiem jak Ty po mojej wypowiedzi możesz wnioskować, że piszę propisowskie posty, napisałem, że Jaruzelski wcale nie działał w sytuacji zagrożenia państwa przed inwazją z zewnątrz (tylko chronił komunistyczny system który zaczął trzeszczeć wewnątrz) a Ty mi imputujesz bycie trollem za pieniądze XDDDD
  • Odpowiedz
kiedy pijak Kwaśniewski okazał się być najlepszym prezydentem tego chlewu xDDDD


@ketiow: PiS się pałuje do Trumpa i sojuszu z USA, a jak Kwaśniewski lądował w USA to miał 21 salw honorowych, kompanię honorową, orkiestrę marynarki wojennej grającą hymn Polski, poczty sztandarowe wszystkich najważniejszych formacji wojsk USA, paradę wojskową i czerwony dywan. Od 2002 żaden Polak nie miał zaszczytu brać udziału w wizycie takiej rangi.

Postkomunista i republikanie. 2002 rok.
Silvestre_Cucumeris - > kiedy pijak Kwaśniewski okazał się być najlepszym prezydentem...

źródło: comment_1603807745dSBmWPJZucoVwRxAlwSlOi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pacjent_0: tak btw - jaki jest powód posłuszeństwa dudy wobec kaczora? Siedzi na stołku druga kadencję, więcej nie będzie. Do PiSu po prezydenturze też już na 100% nie wróci. To co on jeszcze od karakana potrzebuje? Kompletnie nie czaje tego gościa, jest zdecydowanie najgłupszym ze wszystkich naszych prezydentów
  • Odpowiedz
tak btw - jaki jest powód posłuszeństwa dudy wobec kaczora? Siedzi na stołku druga kadencję, więcej nie będzie. Do PiSu po prezydenturze też już na 100% nie wróci. To co on jeszcze od karakana potrzebuje? Kompletnie nie czaje tego gościa, jest zdecydowanie najgłupszym ze wszystkich naszych prezydentów


@jankuklak: może mają na niego jakieś papiery? Nagrania? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@trll: no i on jest generalnie uznawany za najlepszego prezydenta ¯\_(ツ)_/¯

lepszy niż Wałęsa, jego żona też zresztą prezentowała sobą zupełnie inną klasę niż to co mamy obecnie
  • Odpowiedz
@diogene: myslalem ze piszesz w kontekscie by podbic ocene Wałęsy, bo ze zdaniem że miał najtrudniejszy okres prezydentury to sie zgadzam. Ale mimo wszystko postkomunistyczne SLD zrobilo wiecej dobrego dla Polski niz cala reszta xdd
  • Odpowiedz
Bush wręcz ubóstwiał Kwaśniewskiego, de facto poświęcał mu w 100% kilka dni co przyjazd i zabierał na wycieczki po USA.


@Silvestre_Cucumeris: A znasz tego kontekst? To że w Europie nie było poparcia dla jego wojen i jako jedno z nielicznych państw Polska skakała jak usłużny piesek i "robiła laskę". Słynne "you forgot Poland"?
  • Odpowiedz