Wpis z mikrobloga

@wiem_wszystko: #!$%@? to tak działa. Współpracuje z kilkoma korporacjami na szczeblu logistyczno-transportowym. W ciągu ostatnich 4 lat mojej pracy z inwestycji wycofało się : Nestle (uciekające z fabrykami z UK), Bosch (rozbudowa fabryki w której montowane są pralki, oraz produkowane blachy na na ściany właściwie wszystkich modeli) czy chociażby tydzień temu Goodyear (zlikwidowali potężne magazyny oraz fabrykę w Słowenii, nowy duży magazyn i docelowo fabryka miały powstać w PL w okolicy
@wiem_wszystko: Opłacalność nie mierzy się tylko w pieniądzach. Stabilność polityczna kraju też ma ogromne znaczenie a tu Polska wpada w przepaść powoli, nic tak nie zachęca do inwestycji jak wiedza że np. jeden p0lityk może coś sobie #!$%@?ć i kazać praktycznie z dnia na dzień zamknąć calutką gałąź przemysłu. A tym bardziej, gdy oprócz tego na ustach przynosi jeszcze hasła narodowościowe.
@michal0110: a skąd ta najdroższa energia? Nie wiem czy biznes się jakoś inaczej rozlicza, bo dla zwykłych konsumentów w Polsce energia jest jedną z najtańszych w UE.

Poza tym opłacalność to też procedury celne, szybkość odpraw no i w dużej mierze również możliwość szybkiego tranzytu towarów. W takiej Holandii kontener załadowany o 1 nad ranem na ciężarówkę może być następnego dnia rano u klienta w Niemczech, Belgii czy Francji, zdąży jeszcze