Wpis z mikrobloga

@antkowa to nekajcie państwo a nie normalnych ludzi. Jak ktoś protestuje blokując drogi to wszyscy się wkurzają a teraz ma być inaczej? Takimi protestami tylko wkurzacie innych. Idźcie na sejm czy coś a nie blokujecie ulice. Doskonale pamiętam jaki był hejt na cierpów, którzy blokowali ulice. Taki sam hejt powinien spaść na was. Wiśniaki. Jedzcie na wieś tam gdzie są wyborcy PiSu a nie miasta blokować wrrr
  • Odpowiedz
@antkowa: Byłem dzisiaj na marszu, policja, kierowcy i przechodnie przyjaźni, ale jednak nie mogłem wyzbyć się myśli, którą budziły wszystkie inne protesty i marsze, o których słyszałem:
Winowajcy mają to gdzieś. Obrywa zwykły obywatel. Dopiero, gdyby otoczyć Morawieckiego czy Kaczora w domu, wytargać któregoś za fraki, lub podpalić im samochód, to by coś dało. Cywilizowane argumenty nic nie dadzą, bo to cynicy.
  • Odpowiedz
@krab_wieprzowy: przez takie idiotki jak ty koleś z bmw może mieć teraz kłopoty. #!$%@? banda idiotow rzuca sie pod auto i sie dziwia ze ktos je potracil. Nastepnym razem zablokujcie kolej i rzuccie sie pod pociagi, przynajmniej konkretniej bedzie bo tu z tego co widzialem na filmie nic nikomu sie nie stało.
  • Odpowiedz
stałam na pasach i ten koleś nie wiedzieć czemu zatrzymał się na światłach. Ludzie z tyłu zaczęli krzyczeć żeby go zatrzymać, więc wybiegłam mu przed maskę i przez chwilę udało mi się go zatrzymać, ale mnie wyminął i uciekł


@krab_wieprzowy: Julka jaka Ty jesteś mądra, dobrze, że nikt nie kazał Ci przez okno skoczyć jeszcze.
  • Odpowiedz
@antkowa

czaję że dla was najlepiej gdybyśmy protestowali po cichu i we własnych domach, tak żeby nikogo z was nie denerwować, ale ogarnijcie, że tak nie będzie. Nie będziemy pochylać głowy w dół kiedy państwo postanowiło legalizować torturowanie kobiet.


Na początku może lepiej byłoby nękać osoby odpowiedzialne, jak to robią z Godek. Gdyby karakan codziennie musiał mieć 300 policjantów wokół domu dla bezpieczeństwa, to w końcu może coś by się ruszyło.
  • Odpowiedz
@krab_wieprzowy: no i? Z całym szacunkiem dla protestów, ale jak ktoś inny protestuje i blokuję drogi to hurr durr jak tak można, a dzisiaj protest blokował najbardziej zakorkowane rondo w godzinach szczytu, wkurzając ludzi chcących odebrać dzieci że szkoły czy by wrócić do domu. Brawo.
  • Odpowiedz
@krab_wieprzowy: Czyli standardowo, koleś popełnił błąd licząc na to, że tempa masa go przepuści. Idioci go otoczyli waląc pięściami w auto, więc zostało mu stać i ryzykować pobiciem albo po prostu #!$%@?ć. Na filmie nie widać czy był sam. Gdybym w takiej sytuacji znalazł się z dziewczyną albo dzieckiem z tyło to też odpaliłbym carmageddon mode.

Nie ośmieszajcie idei tych protestów.
  • Odpowiedz