Wpis z mikrobloga

@slepowzroczny: "Do kościoła nie, na rynek nie, na drodze nie, pisząc do tych co złożyli wniosek do tk tez nie, TO JAK NAM WOLNO PROTESTOWAĆ?" A tą reszte to sobie wymyśliłaś i bronisz chochoła czy jak? No spoko protestujcie i blokujcie drogi, jak kogoś wywalą z pracy bo sie spóźni i wyląduje na ulicy to poświęcenie na jakie jesteście gotowi, bo nie dotyczy was
@Phi47: Poczytaj sobie w takim razie jakie są głosy wszędzie. Protestujcie, ale nie używajcie brzydkich słów. Protestujcie, ale nie blokujcie dróg. Protestujcie, ale nie wchodźcie do kościołów itd. O blokadzie była mowa od kilku dni. Żebyś nie był zaskoczony w środę wiele twoich koleżanek nie pojawi się w pracy.
@slepowzroczny: To chyba jakieś turbo prawicowe dzbany albo politycy konfederacji/pisu, czyli no to samo. Chyba oczywiste że nie będą mówić przychylnie o protestach. Protesty spoko, sam pójdę bo jestem za prawem aborcji zawsze, ale mam jakbym stracił prace/studia przez protesty to troche każdy miałby mnie w dupie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krab_wieprzowy: solidaryzuje sie z protestujacymi ale ludzie róbcie to z głową. Nie można atakowac niewinnych ludzi i rzucać sie na i pod losowe samochody jak te bezmózgi w stanach. Wcale mnie nie dziwi reakcja kierowcy, poczuł się zagrożony i wiekszosc z Was zachowalaby sie tak samo na jego miejscu.