Wpis z mikrobloga

Dalej róbcie takie krzywe akcje to się doigracie. Normalnym ludziom już też nerwy puszczają. Chcecie protestować, to protestujcie, ale nie utrudniajcie innym życia. Już i tak jest wystarczająco ciężko.

Jak mnie blokować będą, to się nie będę szczypał, tylko "psikał gazem po oczach."


@Malganis: żeby ci tego gazu w dupe nie wsadzili ;)
  • Odpowiedz
uciekałz miejsca zdarzenia, wbiegłam mu przed maskę


@krab_wieprzowy: Jak to czytam, to mam czasem wrażenie, że kretyny z pisu jednak wprowadzając zakaz aborcji upośledzonych, zbyt wiele nie zmieniły, bo upośledzeni umysłowo są wśród nas...
  • Odpowiedz
@BobekOkrutnik: wracałam z kiosku z paczkami i stałam na przejściu koło galerii pl Unii, gdy nagle usłyszałam od skrzyżowania Puławskiej i Goworka pisk opon. Zobaczyłam dziewczynę odbijającą sie od samochodu i lecącą w powietrzu. Auto ruszyło w moim kierunku. Protestujący zaczęli krzyczeć żeby zatrzymać to auto. Auto nie wiedzieć czemu zatrzymało się przed pasami. Nikt z przechodniów ani drgnął, więc wybiegłam sama przed jego maskę. Koleś zaczął się pluć i
  • Odpowiedz
@SwidraVytra: Protestujące kobiety xD Jakoś ja, w przeciwieństwie do ciebie nie widziałem tam kobiet, tylko rozwydrzone #!$%@? wie co xD
Ja jestem agresywny ? No Twoje posty, to istna oaza spokoju xD
Wiesz gościu, jak to w większych miastach, że żeby pojechać objazdem, to trzeba wbić się na obwodnicę i że jak są drogi poblokowane, to chcesz czy nie, to stoisz baranie w korku ? Ale po co ja będę
  • Odpowiedz
Dostosować się do czego ? Chłopie... wracam z pracy po 10h użerania się, głodny, zmęczony i co ? stoje 2h w korku. Pi%%%%% %%% z takimi poradami


@Malganis: Zobacz dziecko jak protestowaliśmy, gdyby nie to, twoja matka nie miałaby na buty dla ciebie.
A ty burzysz się jeszcze?
powsinogaszszlaja - > Dostosować się do czego ? Chłopie... wracam z pracy po 10h użer...
  • Odpowiedz
@Malganis: Ojejku, jestem malganis, pracuje za długo w #!$%@? robocie, bo daleko od domku i musze wszędzie jechać moim brum brumem, bo pewnie mam w okolicy #!$%@?ą komunikację. Dajcie mi przejechać bo boli mnie moje ego chlip chlip
  • Odpowiedz