Wpis z mikrobloga

@aaadam91: mieszaniec lambadora i jakiegoś owczarka, ale cechy fizyczne blabladora
@BaRi: @r__k: czyli raczej celować w naturalne. Z kością (wędzona) potrafi się męczyć ze trzy godziny, ale wet nie polecal na codzien, a znowu plastiki to 15 minut, plecionki ze sznurka w sumie ze trzy dni trzymały
@dziecielinapala: nie szkoda?

W IKEA są takie zabawki po 10 zł, dość niewielkich rozmiarów, ale są genialne. Ja kupiłem jedną, później drugą taką samą (dla drugiego psa). W międzyczasie było jedno szycie, ale poza tym dają radę. Nigdy nie mieliśmy zabawki, która przetrwała dłużej niż tydzień, te z IKEA mamy od stycznia ;)
@dziecielinapala: ech, z kastracją uważaj. Czemu się na nią decydujesz? Kastracja w żaden sposób nie wpłynie na zachowanie psa, które nie jedt bezpośrednio związane z sukami w cieczce. Co więcej, może wzmocnić zachowania agresywne. Przy ONkach kastrujemy najwcześniej po 18 miesiącu życia, a najlepiej wstrzymać się do dwóch lat ze względu na rozwój kośćca
@r__k: mogę poczekać, ogrodzenie niby dostosowane, żeby gnój nie uciekał, ale robi podkopy. Mamy wychodzącego kota i po kastracji nie oddała się od domu i myślałam, że psu też pomoże
@dziecielinapala: jak pisałam - jeśli ucieka za sukami, to pomoże. Jeśli ucieka, bo się nudzi na podwórku, to obcięcie jajek tego nie zmieni za bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jednak jest rasa pracująca i trzeba z nią robić coś więcej