Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1390
trzymajcie mnie bo nie wytrzymie
baba w robocie którą miałam za w miarę ogarniętą wyprowadziła mnie z błędu

- a po co oni w ogóle te protesty robią, nie popieram, przecież lepiej żeby umarło po urodzeniu, co im w ogóle kościół jest winien że go atakują
- (milion moich argumentów za)
- ALE TE CO PROTESTUJĄ TO NAWET DZIECI NIE MAJĄ TO CO ONE MAJĄ DO GADANIA

no nie wiem, może dlatego stara pindo mają więcej do gadania, bo jeszcze nie urodziły, a ty miałaś szansę urodzić zdrowe dzieci i więcej nie planujesz XDDD

#aborcja #protest #bloglajfstajlowywiesniaka
  • 71
  • Odpowiedz
@Zielonkanazawsze99: Powiedz to starym babom w kosciele xD. Dla mnie konsensus z 1993 na tę chwilę jest najlepszym możliwym rozwiązaniem. Kiedyś pewnie dojdziemy do tego co ma reszta europy i mogę się na to zgodzić. Całkowitego zakazu nie popieram.
  • Odpowiedz
@mroznykasztan:

I nie pisz proszę o "cywilizowanych krajach", bo te same mają problem z nadmiernym postępem, czego przykładem są ich problemy z nielegalnymi imigrantami.

Nadmierny postęp xD ah ten zły nadmierny postęp, dlatego tylu ludzi z tych krajów ucieka do konserwatywnego zaścianka jak Polska... a nie chwila, przecież jest odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A imigranci to raczej kwestia starzenia się społeczeństwa i niskiej dzietności, a
  • Odpowiedz
Istnieje część społeczeństwa, dla której aborcja na życzenie byłaby nie do zaakceptowania


@Czill23: I super. Nikt by ich nie zmuszał do korzystania z takiej możliwości.

Istnieje część społeczeństwa dla której:
-
  • Odpowiedz
@Czill23: Który i tak jest jednym z najsurowszych legislacji aborcyjnych w Europie. Za nami są tylko jakieś małe terytoria pokroju San Marino. Ale im było mało i teraz wprowadzają coś, co nawet w niektórych krajach islamskich i afrykańskich było by uznawane za surowe.
  • Odpowiedz
Mądrzy i doświadczeni ludzie w 1993 wypracowali kompromis, który dawał WSZYSTKIM coś co mogli zaakceptować. Rzadka sytuacja, gdzie udało się wszystkich w miarę zadowolić.


@Czill23: Ale potem ultrakonserwatywny TK popsuł część tego kompromisu i mieliśmy jedno z najostrzejszych praw w Europie (tej cywilizowanej)
  • Odpowiedz