Wpis z mikrobloga

Tak sobie przeglądam mirko ostatnio i już kilka razy rzuciło mi się w oczy coś, co bardzo mnie dziwi.

Mianowicie osoby glosujace na partie związane z obecnym zamieszaniem, teraz żałujące oddanego głosu i zarzekające się, że "nigdy więcej".

Nie czytaliscie programu wyborczego, czy mysleliscie, że nie będą próbowali przepchnąć jednego ze swoich głównych punktów programu ochrony życia?

Czy może wstrzymanie imigrantów ze wschodu miało wyższy priorytet i nikt nie czytał kolejnych punktów programu? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#aborcja #protest
  • 10
@jarokowa tak, to prawda. Niemniej dobrze zaznajomić się z partiami i kandydatami do parlamentu/na prezydenta wcześniej, niż przed samą urną. To nie lotto, żeby strzelać na chybił trafił...

Kumam, że każdy ma też swoje poglądowe priorytety, no, ale być teraz zaskoczonym i żałować oddanego głosu jest jednak trochę mi nie w smak.
@10129 bynajmniej na bombelki dali ( ͡º ͜ʖ͡º)

Szczerze mówiąc mam kilka takich korkociągów w otoczeniu i takie argumenty rzeczywiście padają. "bo mnie to wszyscy zabierali, a ci mi dali". Nieważne już, co się za tym kryje. No, ale dali ;)
@Realista93 To na pewno się dołożylo razem z myśleniem, że skoro od 93 zmian nie było, to teraz też nie zmienią. A tu dupa.

Ogólnie podczas kryzysów obrzuca się winą biednych i imigrantów, a wtedy zawsze do władzy dochodzą takie dzbany. Grają na emocjach #!$%@? ludzi i nikt nie przejmuje się dalszą warstwą ideologii.

Ileż osób zdążyło zapomnieć o tym, jak pryszczaty Bosak heilował podczas celebracji urodzin Adolfa ( ͡° ʖ