Wpis z mikrobloga

Nie, no ja po prostu nie dowierzam. Dziambor właśnie w TVN24 mówił, że „jest przeszczęśliwy, że udało się uratować kilkaset żyć dzieci z zespołem Downa”. Przecież to jest nieprawdopodobne. A niby zawsze Konfederaci tak gardzili frajerstwem.

Nie, głąbie kapuściany, kobiety tych dzieci nie usuwały dlatego, że prawo je do tego przymuszało, tylko dlatego, że tego CHCIAŁY. A skoro chciały, to i tak to zrobią, tyle że będą musiały zostawić z 2k w którymś cywilizowanym zagranicznym kraju. I koniec końców uratujecie może z 5 dzieci z Daunem dlatego, że ich matki były najbiedniejsze i co prawda chciały usunąć te płody, ale nie dały rady ze względów finansowych. Wielcy wspaniałomyślni Konfederaci, którzy nigdy nie pomogli żadnej rodzinie z niepełnosprawnymi dziećmi ubzdurali sobie, że ratują życia, bohaterowie, tfu.

Nie no, sorry, ale ręce mi po prostu opadają.
#konfederacja #4konserwy #neuropa #aborcja #protest
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rorf46: przykro pisać ale mojego głosu już nie dostaną nigdy.
Mimo że nie zawsze zgadzałem się ze wszystkim co ferajna jkm sobą reprezentowała tak teraz sobie p--------i i to mocno. Na fb wielu znajomych zagorzałych fanów agitujących za konfederacją właśnie deklarują że im wstyd.
Człowiek uczy się na błędach.
Szkoda bo z 3 siły politycznej wjadą może na 2% poparcia.
  • Odpowiedz