Wpis z mikrobloga

Ten ksiądz nic nie zrobił więc co ty w ogóle porównujesz xD Wchodzi jakiś cymbał na czyjeś spotkanie i stoi z tekturką na temat aborcji a ty o gestapo mówisz i o tym że jakiś biskup gdzieś ktoś coś kretyńskiego powiedzial i bronił pedofila. Serio lecz się, twoim zdaniem katolicy/księża są winni temu, że są wśród nich #!$%@?, albo że idioci tych #!$%@?ów bronili?


@Shatter: Tak, moim zdaniem katolicy i
  • Odpowiedz
@Kwiatsloneczny:
Czytam twoje wysrywy i aż się w pale nie mieści że można mieć tak wyprany mózg. Kościół od wieków blokował rozwój nauki a nie podejmował dyskusję jak to nazwałeś. Nwm w jaki sposób przyczynili się do tego że stwierdzono że ziemia jest okrągła? Grożąc twierdzącym tak ludziom spaleniem na stosie?
Sam jestem niewierzący i uważam kościół za organizację zbrodniczą o charakterze mafijnym (aktualnie:ukrywanie ciężkich przestępstw np. pedofilii, w przeszłości
  • Odpowiedz
  • 1
@CurlyHairGirl

To niech najpierw kościół nie wchodzi z butami do naszego życia, do polityki, do szkoły.

To niech lewactwo nie wchodzi z butami i niech nie przyjmuje konwencji stambulskiej, ustawy o wyrzucaniu właściciela na podstawie posądzenia przez kobietę, podpisywania traktatu lizbońskiego etc.

Przestańcie się wpieprzać w życie ludzi.
  • Odpowiedz
Co mam zrobić jako katolik z pedofilem z województwa świętokrzyskiego?


@Shatter: Wiele rzeczy. Może wyrazić swój sprzeciw wobec działania episkopatu. Możesz przestać wspierać organizację finansowo do czasu uzdrowienia swoich szeregów. Możesz lobbować u swojego posła i senatora za powstaniem komisji ds. zbadania pedofilii.
  • Odpowiedz
Piękne zesranie się katoli, w końcu ktoś sie za was bierze. Komuchom 45 lat nie starczyło, wystarczyło 5 lat Kaczyńskiego żeby każdemu obrzydzić kościół.
  • Odpowiedz
@CurlyHairGirl: xD lewaki zgarnęły sobie najgłupsza cześć społeczeństwa, narobili fikołków i już maja armie pustaków które profanują i niszczą jak w stanach xD. Polskie k*biety to narzędzie jak Murzyni w stanach
  • Odpowiedz
Kościół to nie jest dobre miejsce do takich jawnych protestów.


@lunaexoriens: To powiedz to najpierw tym typom w sutannach co bardzo chętnie oddają się politykowaniu z ambony.
Praktycznie co wybory spora część księży opowiada się za jedną opcją i otwarcie manifestuje swoje poparcie, tak samo jak otwarcie wypowiadają się w sprawach ich nie dotyczących jak np. aborcja o której bardzo często i chętnie gadają. Więc tak, kościół jest domem ogromnej
  • Odpowiedz
@lunaexoriens a czemu nie? Ale kościół jako instytucja #!$%@?ąca się w życie i politykę Polaków jest już ok? W kraju gdzie według gusu jakieś 30 kilka % chodzi do kościoła ma mówić 70 od kiedy według ich religii jest cud życia i co z nim zrobić
  • Odpowiedz
@Kwiatsloneczny: gościu Kościół #!$%@? sie buciorami w każdy aspekt życia w Poslce - od polityki, po szkołe, do życia prywatnego. W końcu miarka się przebrała. Kto sieje wiatr, ten zbiera burze.
  • Odpowiedz
@sphinxxx: profanuje Kościół i msze świętą - nie zgadzasz się z nauczaniem Kościoła? To idź na ulice ale nie do Kościoła

To niech najpierw kościół nie wchodzi z butami do naszego życia, do polityki, do szkoły.

@CurlyHairGirl jak wchodzi do twojego życia? Zamyka sklepy w niedzielę? Odmawia aborcji? Glosuje w Sejmie?

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CurlyHairGirl: Robią to źle. Zamiast takich napisów powinni pokazać zdjęcia tych biednych, zdeformowanych cudów życia. I przed kościołem, a nie w.
  • Odpowiedz
W jaki sposób mam wyrazić sprzeciw wobec tego że gdzieś w Polsce jest jakiś zjeb w sutannie? Wsparcie finansowe w postaci złotowki raz w tygodniu z czego i tak odpowiedni % zostaje w mojej parafii jest kroplą w porównaniu do tego, co KK dostaje z budżetu. "Lobbowanie" u posła to tak troche xD


@Shatter: Czyli typowe podejście: oczy widzą, uszy słyszą, usta milczą. Najlepiej nic nie robić. Dalej dawaj potulnie
  • Odpowiedz