Wpis z mikrobloga

@Shatter: Czyli dodatkowo masz problemy z czytaniem.
Obie wypowiedzi:
"katolicy są winni temu, że nic nie robią ze #!$%@? w swoich szeregach"
i
"w jaki sposób jestem winny temu, że gdzieś tam w Polsce ktoś wsadza komuś rękę w majtki"
Nie jesteś winny temu, że ktoś zrobił coś złego. Jesteś winny temu, że ta osoba chodzi bezkarnie. Twój biskup przeniósł ją do innej parafii, a dokumenty wyniósł do watykanu. A
  • Odpowiedz
@Kwiatsloneczny: typowy katol jest typowy. Bozia kochana, modlimy się, płacimy ksiendzom a każdy z nich jest święty tylko czasem gwałca małych chłopców ale przecież to nie grzech. I ja się pytam jak jakiś śmieć śmie śmieć i przerywac świetom msze, powtarzam świetom! To nie są żarty!
  • Odpowiedz
w jaki sposób jestem temu winien?

Mój biskup nikogo nigdzie nie przenosił.


@Shatter: Pokaż jego wypowiedź potępiającą Jędraszewskiego, biskupa chroniącego pedofilów
  • Odpowiedz
Kościół wchodzi w życie ludzi więc czemu niby ludzie nie mogą wchodzić w życie kościoła?

Przecież nie mamy rozdziału państwa od kościoła więc nie bądżcie hipokrytami zakazując aborcji (opierając się o katolicyzm) jednocześnie nie pozwalając wchodzić obywatelom do kościoła wyrazić swojego oburzenia.
  • Odpowiedz
ale ja nie powiedziałem, że on się wypowiedział tylko że nikogo nigdzie nie przeniósł. Ty w ogóle wiesz co się dzieje wokół ciebie?


@Shatter: Nie znasz nazwiska posła ze swojego okręgu, ale masz dostęp do diecezjalnych dokumentów o przenosinach proboszczów i wiesz dokładnie, kogo przenosił twój biskup?
Edit. weź już nie odpisuj.
  • Odpowiedz
To tylko jeden z elementów pokazania niezadowolenia i walczenia o nasze prawa


@CurlyHairGirl: Podobnie jak zniszczenie pomnika ułanów poznańskich. NIe wiem co oni winni, ale widocznie są. Powiedzmy jasno: feminazistki nie nadają się na takie protesty, bo je ośmieszają.
  • Odpowiedz
@CurlyHairGirl: Jestem zdania, że nie powinno się nikomu ZAKAZYWAĆ abortowania WŁASNEGO dziecka. Nie zmienia to jednak faktu, że aborcja zbliża nas do barbarzyńców z punktu widzenia KK i mają trochę racji. Jednym z elementów człowieczeństwa, tym co m.in. odróżnia nas od zwierząt jest według mnie to, że potrafimy opiekować się ludźmi słabszymi, niedołężnymi (osoby starsze, niepełnosprawne itd.). Sami trochę się uprzedmiotowiamy. Masz defekt? To #!$%@? na śmietnik, nie chcemy Cię,
  • Odpowiedz