Wpis z mikrobloga

@Deska_o0

Czyli przyznajesz że to była prawokacja, jeśli rozumiesz że to jest tradycja ale nie obowiązków, rozumiesz że łamie tradycje

Jesteś nie dojrzały

Jaki #!$%@? kościół, to jest niesamowite dlaczego każdy przeciwnik kościoła traktuje go jako jedną zbitą masę, nawet każdy ksiądz jest każdy równym stopniu przyjmuje to wiarę, a piszesz jakby każdy katolik był identyczny, każdy Książ niczym się nie różnił. Ja bym #!$%@?ł wszytkich biskupów, całą kastowość kościół zostawił tylko
  • Odpowiedz
@Kwiatsloneczny: czyli w momencie kiedy ujawniam twoje kłamstwo ty krzyszyczysz że to ja kłamie xd
Kobiety kiedyś nie miały praw, czy to normalne że teraz traktuje się jak mężczyzn, czy to też ci nie na rękę?
  • Odpowiedz
@CurlyHairGirl: nie wiem czy to pytanie się tu przewinęło, ale dlaczego dzisiaj chcą zakłócać mszę, przyklejać plakaty na kościach etc.? Wydaje mi się, że to TK podjął decyzje, a nie Kościół Katolicki. KK oczywiście ma inne zdanie na temat aborcji, ale to nie KK i hierarchowie złożyli wniosek do TK.
  • Odpowiedz
Czyli przyznajesz że to była prawokacja, jeśli rozumiesz że to jest tradycja ale nie obowiązków, rozumiesz że łamie tradycje


@Newosxso: to już sam sobie wymyślasz, to jest ich tradycją tak samo jak ich wierni mają wierzyć w brednie z książki przetłumaczonej zgodnie z wolą ówczesnych hierarchów, a starają się to narzucić wszystkim
Resztę pomijam bo nie ma tam żadnego argumentu a samo plucie jadem, rozwieje tylko twoje wątpliwości, tak każdy ksiądz
  • Odpowiedz
nie rób z logiki kuwy bo kłamiesz


@Kwiatsloneczny: twoje kłamstwa zostały wypunktowane i jedyne co robisz to powtarzasz "kłamiesz" wierzac że kłamstwo powtórzone 100 razy stanie się prawdą xD
Jest dumny, ale nie był i mówił że on kłamie, skąd ta zmiana?
  • Odpowiedz