Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że popierając Ogólnopolskie Strajki Kobiet popieracie środowiska, które wasze zdanie mają literalnie w dupie XDD
A tolerują was tylko dlatego, że szczekacie tak samo jak one. Natomiast wasze zdanie generalnie nikogo tam ni #!$%@? nie interesuje XD
Więc po jakiego #!$%@? je popieracie, albo nawet na nie chodzicie?
Zorganizujcie własne z uwzględnieniem prawa mężczyzn do wypowiadania się o usunięciu dziecka, którego laska sama sobie nie zrobiła.
#redpill #blackpill #bluepill #logikarozowychpaskow #cuckold #bialorycerstwo #aborcja #p0lka
  • 22
  • Odpowiedz
@Prezes_Rafatus: to jest właśnie największa żenada współczesnych mężczyzn. Kobiety mają w dupie jakieś męskie ruchy, przedsiębiorców (przecież kwik był 100 x mniejszy, widzieliście, żeby jakaś kobieta wrzuciła sobie na insta grafikę odnośnie protestu przedsiębiorców? #!$%@? jaja, co tam mnie obchodzi gospodarka, miejsca pracy), samobójstwa mężczyzn, nierówny wiek emerytalny - gdyby mężczyźni zaczęli organizować strajki w tych tematach, to od razu kobiety stanęły by na przeciwko. No bo przecież helloł, weź
  • Odpowiedz
  • 26
@Prezes_Rafatus o tym samym myślałem. Jakie #!$%@? prawo kobiet? A jeśli kobieta chciałaby urodzić, a facet będzie przeciw? Albo na odwrót? Do zapłodnienia potrzebny jest mężczyzna i też ma prawo decydować. Pod takim hasłem to w dupie mam ich protest
  • Odpowiedz
@Prezes_Rafatus: Mało tego. Tych środowisk wasze zdanie nie tylko nie interesuje, ale jeżeli wspieracie protest tych środowisk to wspieracie ich postulaty, takie jak:
- uszczelnienie prawa alimentacyjnego;
- parytety równościowe;
- aborcja na życzenie kobiety z całkowitym pominięciem głosu ojca dziecka.
Zastanówcie się 10 razy najpierw nad tym z kim protestujecie w jednym szeregu.
  • Odpowiedz
  • 7
@Prezes_Rafatus widze powstał hashtag #wyroknakobiety. No tak, bo facetów nie dotknie ani trochę nowelizacja przepisów. #!$%@? z tym, że facet będzie tyrał na chore dziecko, pomagał we wszystkim, cierpiał tak samo jak kobieta. Bezczelne samolubne małpy
  • Odpowiedz
@Prezes_Rafatus: eh jakbym był jakimś politykierem to bym wykorzystał moment i zrobił protest - żądamy uaktualnienia konstytucji(człowiek zaczyna się wtedy gdy się pojawia świadomość), każdy ma być równy wobec prawa, facet też ma prawo do aborcji prawnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Korwin chyba jako jedyny polityk na razie upomniał się na facebooku o prawa mężczyzn przy podejmowaniu decyzji o aborcji.
A malkontenci dalej będą marudzić, że Konfederacja to wcale nie jest partia działająca w interesie mężczyzn.
  • Odpowiedz
No to robić te męskie protesty też, śmiało. Ja w to wejdę, a moja partnerka również by poszła tak samo jak ja poszedłem w jej sprawie wczoraj, bo doskonale o tych problemach ma pojęcie.


@Szewczyk_CZetka: jesteś pewny że by poszła? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiesz wielu mężczyzn jest pewnych, że kobieta by za nimi wskoczyła w ogień, a potem zdziwko, jak to, nie pójdziesz ze mno
  • Odpowiedz