Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2637
Ogólnie to jak się czyta te wysrywy Mireczków, którzy tu piszą swoje gnioty krutykujące protest i robiących fikoły żeby zdyskredytować kobiety walczące o swoje prawa, to czuć taką #!$%@?ą frustrację związaną z brakiem jakiegokolwiek życia seksualnego, że aż mi ich szkoda xDDD

#protest #aborcja
  • 126
  • Odpowiedz
@ediz4 Zabawne, że wspominasz o byciu zmanipulowanym. Przeczytaj zatem artykuły, które przytoczyłeś. Przeczytaj również resztę konstytucji i zestaw to chociaż z art. 40. Teraz pomyśl czy zmuszanie kobiet do noszenia ciąży, która z zasady nie jest możliwa szczęśliwym zakończeniem to nie tortura...
To Ty się znowu dałeś zmanipulować.
  • Odpowiedz
Przecież jakieś 80% wykopu to dzieciaki, które mają problemy z pryszczami, mamą i szkoła, to czego można od nich oczekiwać. Sam jak miałem 17, 18 lat to uważałem, że Korwin jest super i w ogóle „polska gurom”. Z tego się najczęściej wyrasta. Na szczęście.
  • Odpowiedz
@svr_: ale wiesz, że Ty masz możliwość zdecydowania z jaką kobietą chcesz uprawiać seks, a z jaką nie i z którą chcesz dziecko. Kobieta jak zdecyduje się na dziecko razem z mężem to nie przewidzi czy płód jest zdrowy czy nie. Przecież to nie protest o aborcję na zawołanie, a o aborcję w przypadku uszkodzenia płodu.
  • Odpowiedz
ale wiesz, że Ty masz możliwość zdecydowania z jaką kobietą chcesz uprawiać seks, a z jaką nie i z którą chcesz dziecko. Kobieta jak zdecyduje się na dziecko razem z mężem to nie przewidzi czy płód jest zdrowy czy nie. Przecież to nie protest o aborcję na zawołanie, a o aborcję w przypadku uszkodzenia płodu.


@chrominancja: a ja chce na zawołanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@debustrol: xD właśnie zostałeś cucoldem do końca życia... Ale jak to się mówi czasem życie w niewiedzy jest prostsze...

@Icon_of_sin: no na przykład #!$%@? jest niewiedza jak poprawnie pisać modne, angielskie słówka xD
  • Odpowiedz
@vxfsfsff: Przez kogo kobiety są traktowane jako te gorsze? Nasze państwo bardziej wspiera kobiety od mężczyzn, historycznie też podczas wypadków i katastrof były ratowane jako pierwsze, obecnie w wielu miejscach dostaje się dodatkowe punkty za bycie kobietą.
  • Odpowiedz