Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2637
Ogólnie to jak się czyta te wysrywy Mireczków, którzy tu piszą swoje gnioty krutykujące protest i robiących fikoły żeby zdyskredytować kobiety walczące o swoje prawa, to czuć taką #!$%@?ą frustrację związaną z brakiem jakiegokolwiek życia seksualnego, że aż mi ich szkoda xDDD

#protest #aborcja
  • 126
  • Odpowiedz
@debustrol: przecież to są opłacone pisowskie trole - pomimo wykopów na 4-5 k ludzi, to minusuje jakas 50 tych samych kont w każdym znalezisku krytycznym. Są to opłaceni ludzie, plus grupka dzieciaków, które się nudzą bo koronawirus i lekcje online.
  • Odpowiedz
  • 654
@debustrol To grupa składająca się z trzech podgrup:
1. Trolle opłacani za aktywność w sieci.
2. Ideologiczni wyznawcy PiS
3. Incele.
Myślę, że nawet w tej kolejności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@debustrol: no niestety, wyszydzani na każdym kroku codziennie, nie omieszkają wykorzystać sytuacji gdzie to w końcu oni mogą coś napisać od siebie.
Oczywiście za to też będą #!$%@? tak jak było to przez całe życie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@debustrol: seba, a weź tam wpadnij z transparentem 'aborcja prawna dla mężczyzn' i opowiedz wrażenia xD

@svr_: o, jest fikoł, mówiłem xDD porównywanie MOŻLIWOŚCI abortowania płodów z letalnymi wadami do możliwości aborcji prawnej dla mężczyzn xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@debustrol: teraz to ty #!$%@? fikołki, po prostu dobrze wiemy jakby to się skonczylo gdybyś tam wszedl z takim transparentem, julki by cie moment wyjaśniły.


@svr_: #!$%@?, a tak mi się nie chciało już do Ciebie pisać... xD
Wyobraź sobie sytuację, że masz żonę (tak, wiem, będzie trudno...) i staracie się o dziecko. Okazuje się w międzyczasie, że:
1. Tobie się jednak odechciewa mieć dziecka, bo pojechałeś z kumplami na wypad na weekend o stowerdziłeś, ze chcesz tak co tydzień, a nie pieluchy zmieniać.
2. Okazuje się, że ginekolog
  • Odpowiedz