Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2637
Ogólnie to jak się czyta te wysrywy Mireczków, którzy tu piszą swoje gnioty krutykujące protest i robiących fikoły żeby zdyskredytować kobiety walczące o swoje prawa, to czuć taką #!$%@?ą frustrację związaną z brakiem jakiegokolwiek życia seksualnego, że aż mi ich szkoda xDDD

#protest #aborcja
  • 126
  • Odpowiedz
@debustrol: Gorzej się czyta komentarze fanatyków katolickich, bo to jest straszne jak Ci ludzie mają wyprane mózgi i przeczą faktom. Twierdzenie że kościół dyskutował tematy naukowe, wmawianie bredni o zabijaniu dzieci, podpinanie do tego "ideologii lgbt" ( na pewno to kluczowa kwestia dla pary homoseksualnych mężczyzn xD), wyzywanie od lewaków itd. Nierozumiem jak można utożsamiać się z naukami Jezusa mówiącego o miłości, tolerancji itd. mając w sobie tyle nienawiści do innych
  • Odpowiedz
@debustrol: protest jest zajebisty, wreszcie różne grupy społeczne się jednoczą przeciwko rządowi, bo #!$%@? kogo się da, czekałem na to od dawna xD
  • Odpowiedz
@ediz4: akcja wywołuje reakcje. Na tym portalu większość tematów sprowadza się do seksu lub jego braku.

W tym przypadku było to prześmiewcze z mojej strony, przyznaję. Ale chodzi mi o to że osoba która nigdy nie była w związku, nie ma odniesienia do sytuacji w której np. partnerka poroniła jedną, drugą ciążę, zachodzi w trzecią i okazuje się że dziecko będzie warzywem do końca życia. I taka osoba potem się wypowiada
  • Odpowiedz
akcja wywołuje reakcje. Na tym portalu większość tematów sprowadza się do seksu lub jego braku.


@Wieczna_Konkubina: chyba w tagu przegryw czy tinder.

Ale chodzi mi o to że osoba która nigdy nie była w związku, nie ma odniesienia do sytuacji w której np. partnerka poroniła jedną, drugą ciążę, zachodzi w trzecią i okazuje się że dziecko będzie warzywem do końca życia. I taka osoba potem się wypowiada że kobiety "mają rodzic
  • Odpowiedz