Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2637
Ogólnie to jak się czyta te wysrywy Mireczków, którzy tu piszą swoje gnioty krutykujące protest i robiących fikoły żeby zdyskredytować kobiety walczące o swoje prawa, to czuć taką #!$%@?ą frustrację związaną z brakiem jakiegokolwiek życia seksualnego, że aż mi ich szkoda xDDD

#protest #aborcja
  • 126
  • Odpowiedz
@debustrol: ale ty nie rozumiesz, że ja nie jestem przeciw ich aborcji, co? Ja po prostu wiem, że one są przeciw 'mojej prawnej' aborcji. Więc tak, będę się z głupich hipokrytek śmiał i nie zamierzam ich wspierać. A jak trafi na moją żone/dziewczyne/siostre to sobie zwiedzimy czechy czy co tam teraz modne.
Tak, ja się nazywam normalnym.
  • Odpowiedz
@debustrol: przecież to są opłacone pisowskie trole - pomimo wykopów na 4-5 k ludzi, to minusuje jakas 50 tych samych kont w każdym znalezisku krytycznym. Są to opłaceni ludzie, plus grupka dzieciaków, które się nudzą bo koronawirus i lekcje online.


@Bellie: a potem przychodza wybory i wykopowa banka pęka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@debustrol: czasami się wydaje jakby oni na złość kobietom chcą zrobić by rodziły te płody i cierpiały. Co tam logika, niech cierpią, bo nie dały mi w życiu zaruchać.
  • Odpowiedz
@debustrol: nikt tego nie krytykuje, śmiejemy się z mężczyzn-kukoldów, którym był odbierany głos w sprawie aborcji, a teraz jak trwoga to do Boga i trzeba mężczyzn na protestach xD
  • Odpowiedz
To grupa składająca się z trzech podgrup:

1. Trolle opłacani za aktywność w sieci.

2. Ideologiczni wyznawcy PiS

3. Incele.

Myślę, że nawet w tej kolejności.


@kiszczak: JEŚLI SIĘ ZE MNĄ NIE ZGADZASZ TO PEWNIE NIE RUSZACHSZ XDDDDD
  • Odpowiedz
@Glacial W tym wypadku się zgadza: każdy kto rucha boi się postawienia partnerki w sytuacji w której zmuszona by była do urodzenia wadliwego płodu. A to jest teraz możliwe, bo może Cię zaskoczę, ale antykoncepcja, nawet stosowana prawidłowo, może zawieść.
  • Odpowiedz
@komisariatnapomorskiej: nie pęka. 50 procent osób głosowało na PO - te osoby, które głosowały na PiS, mocno prokatolickie będą wymierały, bo to głównie starsze osoby, nie oszukujemy sie. W następnych wyborach dojdzie kilka młodych roczników, które są bardziej tolerancyjne, otwarte na świat i nie są religijne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@debustrol:
Czuć pieniądz wydany na propagandę w internecie. Jak wejdziesz na jakikolwiek popularny portal to wygląda to mniej więcej podobnie. Spam z kilku kont zgodny z linią TVPIS i omijający szerokim łukiem cześć merytoryczną.
  • Odpowiedz