Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #protest #takaprawda #polityka #polska #heheszki

Kaja Godek to sfrustrowana baba.Zobaczymy jak za 20 lat tej babie będzie się podobać niańczenie 30 letniego DOWNA. Pewnie Kaja Godek będzie robiła akcję "stop małżeńskiej dyskryminacji osób z DOWNEM, kto chce zostać żoną mojego bobaska, bo ja już nie daję rady".

Może Godek zrobiła ze swojego upośledzonego dziecka centrum swojego życia, ale nie wszyscy chcą skończyć jako niewolnicy swoich niedorozwiniętych dzieci. Wyobraźcie sobie, że macie 50 lat i musicie nadal opiekować się śliniącym starym chłopem XDDDD Fajne życie.
  • 37
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: co #!$%@?, serio?

@Rabke: ja patrzę na to trochę inaczej. Ona ma gówniaka z lekkim zespołem, wszystkie te szury patrzą na problem zakazu aborcji przez pryzmat "słodkich muminków". Nie wiem nawet, czy zdają sobie sprawę, jakie jeszcze choroby mogą występować i że nie każdy zdeformowany płód to pocieszny mały down.
  • Odpowiedz
  • 2
@BrakWolnegoLoginu
@Precypitat
@Bover Wy serio pytacie o źródło? xDDD Przecież to totalny wysryw. Dobrze wychowany człowiek z zespołem Downa jest zazwyczaj z natury bardzo przyjazny i nieagresywny. Nie mówiąc o tym, że downy płci męskiej zwykle mają niedorozwinięte narządy płciowe xD
  • Odpowiedz