Wpis z mikrobloga

@TurboDynamo: 150mld z OFE, Traktat Lizboński, przepłacanie za drogi, subserwiencja Unii Europejskiej, w tym de facto likwidowanie gałęzi gospodarki zdolnych do konkurowania z zagranicą pod dyktano KE, no i ta słynna #!$%@? elektrownia atomowa
tak się tylko wydaje że PO była wspaniała ponieważ nie robiła ludziom papki z mózgów więc nie potrzebowali ogłaszać się z każdym swoim przekrętem
Traktat Lizboński


@kksu: popieram w 100%

subserwiencja Unii Europejskiej


@kksu: popieram w 100%(chociaż napisałeś słowo które nie istnieje), uważam że EU powinno być federacją.

w tym de facto likwidowanie gałęzi gospodarki zdolnych do konkurowania z zagranicą pod dyktano KE


@kksu: co za bzdury, sprzedawanie nierentownych fabryk to nie jest likwidacja działających gałęzi gospodarki.

no i ta słynna #!$%@? elektrownia atomowa


@kksu: jesteś takim durniem że wydaje ci się
@TurboDynamo: ja tez błagam ziobre o to żeby przedstawił zarzuty platformie, a skoro tego nie robi to znaczy że obiektywnie nie może zrobić, co dla mnie jest potwierdzeniem że żyjemy w bantustanie, ALBO to znaczy że nie może zrobić tego z powodów politycznych, co coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu o prawdziwej istocie istnienia Najjaśniejszej Trzeciej Rzeczpospolitej, ale tego nie będę rozwijał bo jeszcze zostanę zwyzywany od foliarzy ( ͡°
@Krisskow: w jaki sposób tą rzeczywistość sobie dopasowuję? no dobra niech będzie, teza: PO zrobiła coś złego, dowód: PO w ciągu dwóch kadencji nie potrafiła zreformować systemu emerytalnego ani zrównoważyć budżetu (projekty które pozbawiłyby całej masy partyjniaków możliwości dojenia narodu za pomocą synekur) więc gdy pojawiło się niebezpieczeństwo że gówno może uderzyć wiatrak to poszli na skróty w najbardziej łajdacki sposób i #!$%@? 150mld z OFE a potem MKB w niepojętym
@TurboDynamo: To jak PO rządziło bylo totalnym przeciwieństwem tego z czym szli do wyborów. Mówię o pierwszych wygranych przez nich wyborach. Nie wiem jakie PO jest teraz, ale była to partia która się skompromitowała w 100% i zdradziła miliony ludzi którzy oddali na nich głos.
Przyznacie wreszcie, że za PO po prostu było lepiej czy jeszcze jedna kadencyjka potrzebna? Możemy już przestać owijać w bawełnę czy duma jeszcze Polaków trzyma i nie przyznają choćby ich kołem łamali?


@Krisskow: Zarowno wyborcy PO jak i PIS to #podludzie i ciezko sie spierac ktora partia to wiekszy syf jednak "Łatwiej kogoś oszukać, niż przekonać go, że został oszukany" wiec ci co ostatnio glosowali na PIS zeby bylo lepiej to