Wpis z mikrobloga

@Krisskow: mieli odchyły, ale wolałem te zegarki czy ośmiorniczki niż 70mln czy respiratory od handlarza bronia...

a po przegrało, bo olali społeczeństwo. PSL stracił wieś no i mamy to co mamy
  • Odpowiedz
@Pituch: bzdura, przegrali bo Polactwo się rzuciło bez godności do stóp za 500+ i mrzonki o wielkiej Polsce narodowej. Zostali okłamani i zmanipulowani kłamliwą tezą "Polska w ruinie". Polacy na własne życzenie uwierzyli w te bzdury. Wszystkie dane i wskaźniki były dostępne. Polacy po prostu chcieli wierzyć w tę bajkę.

Kurtyna opada.
  • Odpowiedz
@Krisskow: relatywnie, tak, natomiast nie wiem jaki jest sens wybierania między potwierdzonym mniejszym złem, a potwierdzonym większym złem gdy są opcje które nie uczestniczyły w tworzeniu z naszego kraju bantustanu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Krisskow: Przegrali bo doprowadzili do sytuacji w której 500+ było realna pomocą dla tysięcy rodzin I nie zrobili z tym absolutnie nic. 10000* bardziej wolałbym "200+" I kolejna kadencję PO niż konserw z PiSu, ale te miernoty są tak nieudolne ze odpuszczają każde wybory bez walki.
  • Odpowiedz
@kksu: No jest Lewica jeszcze, ale oni nie są gotowi do rządzenia. PSL to beka. Konfederacaja się ośmieszyła i nie mają nic wspólnego z liberalizmem. Władzę w tym ugurpowaniu przejęli fundamentaliści narodowi i fanatycy religijni. To partia ucisku i reżimu. Jedynymi liberałami w Polsce obecnie jest PO.
  • Odpowiedz
@Krisskow: nie mówię o reszcie partii sejmowych, a raczej o tych, których nie zobaczy się w Gazecie Wyborczej ani telewizji rządowej i nierządnej

To partia ucisku i reżimu


z jednej strony beka bo nie mogą w sejmie zebrać nawet 15 podpisów a z drugiej strony dosłownie stoją za całym aparatem ucisku IIIRP
  • Odpowiedz
Za PO mieliśmy zachód do jakiego zawszę ciągnęliśmy, od setek lat. Za PiS mamy zacofany wschód od którego zawsze chcieliśmy uciec.

Udało się bandzie tłuków wmówić że za po było źle, " bo było źle", jak przegrali w 2015 to znaczy że to prawda, hyhyhy.
  • Odpowiedz
@Krisskow: potwierdzam, dzisiaj w wentylacji zauważyłem OzjaszBota 2000. Po dokładnej analizie dowiedziałem się że służy do inwigilowania mnie 24/7 i przekazywania wszelkich informacji o mnie prosto do Politbiura Konfederacji znajdującego się na Kremlu. To jest piekło
  • Odpowiedz
PiS robi syf, ale nie, za PO nie było lepiej.


@Jegwan: Symetryści proszeni są od wczoraj o ostateczne zamknięcie mord. Nie macie już nic na swoją obronę. Po prostu zostawcie swoją głupotę dla siebie i nie chwalcie się nią publicznie.
  • Odpowiedz
@Krisskow: Oj #!$%@?, było lepiej. Te mikroaferki, kolacyjka za 10k, amber gold, kredyty we frankach... #!$%@?, dziś sasin #!$%@? 70 mln a wszyscy maja to w dupie, przepuszcza się zamordyzm katolicki, gospodarka lezy i kwiczy, każda gałąź sektora publicznego dostaje po dupie i każe im się #!$%@?ć... jak pis wygra kolejną kadencję to nie ma nic co by mnie tu trzymało.
  • Odpowiedz
@Krisskow: PIS to dno populiści komuniści, Po to była banda niekompetentnych ludzi, znajomych królika, dlaczego chcesz byśmy wybierali między gównem a żygami? uważasz że było inaczej? to spójrz na PO czy całe KO teraz, frontowe twarze się zmieniły ale to dalej ta sama drużyna ludzi bez zasad, niekompetętnych z sianem w głowie był niesiołowski jest spurek. Polsce nie wystraczy by do polityki szli ludzie którzy bardzo chcą zostać politykiem bo
  • Odpowiedz