Wpis z mikrobloga

W całym tym burdelu z #aborcja i #protest drażni mnie przypisywanie piekła tylko kobietom. To powinno nazywać się piekło rodziców. Nie wyobrażam sobie oglądanie matki mojego dziecka jak po cichu umiera w środku widać cierpienie dziecka, nic tak nie boli jak cierpienie bliskiej ci osoby.

Ps. #konfederacja nie wejdzie na kolejną kadencję, róbcie screeny. To co #!$%@? wychodzi im czkawką, cały na Facebooku jest rzeź.
#przemyslenia #zalesie #pieklokobiet
  • 221
  • Odpowiedz
@koteria: Sklej #!$%@?. Kobiety i tak są uprzywilejowane w sprawie aborcji. Od czasu powstania ustawy o planowaniu rodziny tylko zdanie kobiety się liczyło. Zgwałcony mężczyzna nie ma prawa zmusić swojej oprawczyni do aborcji czy chociaż zrzec się dziecka i w majestacie prawa może być zmuszony do płacenia alimentów na dziecko. Do czasu wczorajszego absurdalnego wyroku również to matka decydowała czy decyzją o urodzeniu dziecka - dziecka chorego wymagającego opieki, nakładów
  • Odpowiedz
@koteria: Co za #!$%@?, a jak chodzi o alimenty, to już jakby bardzo jego sprawa, ale ciało kobiety więc to jej decyzja. Myślę że kobiety powinny wybrać, albo decyzja o aborcji jest wspólna z ojcem dziecka, albo nie ma jej wcale. Albo jeśli mimo woli ojca się na nią zdecyduje nie może żądać alimentów.
Co nie zmienia faktu, że wybór zrobienia aborcji powinien istnieć i nikt nie powinien być skazany
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@bones1909: nie jestem twoim dzieckiem, w zeszłym roku przeprowadzono 1110 legalnych aborcji z czego 1074 były spowodowane nieodwraclanymi wadami płodów. Co roku liczby są podobne. Teraz te 1000 kobiet rocznie będzie zmuszone nosić te ciąże i ponosić ich wszystkie konsekwencje.

Co do 80% to są to dane GUS, wszystkie osoby z niepełnosprawnością są zarejestrowane i nie jest trudno sprawdzić w jakich gospodarstwach domowych mieszkają
  • Odpowiedz
@Zgagulec: Temat aborcji dotyczy obu płci. Dziecko nie znika po 9 miesięcach tylko jest z nami przez całe nasze życie. Prawo nie powinno być zmieniane w ten sposób jaki proponuje to TK, ale powinno być rozszerzone o nowy zapis, który pozwala w razie tych 3 przypadków także mężczyźnie podjąć decyzję o aborcji. Jeśli jedna z dwóch stron nie chce dziecka, to powinno do niej dochodzić. Do dziś to tylko kobieta
  • Odpowiedz
@koteria: Wysrywy, bo ktoś raczył zauważyć, że dziecko ma też ojca i jego kalectwo/niepełnosprawność również jego dotyczy? Skoro sama antagonizujesz w kwestii aborcji to później nie dziw się, że ktoś twoje protesty może mieć gdzieś.
  • Odpowiedz
@Zgagulec:
Naprawdę to że znalazł się niebieski na portalu ze śmiesznymi obrazkami który niby powiedział że nie będzie popierał akcji bo hasło nic o nim nie mówi ma być dowodem na ogólny obraz mężczyzn? Prawda jest taka że większość facetów nie popiera tych zmian i nie tylko dlatego że bezpośrednio ich dotyczą ale również dlatego że współczują różowym i to że pojawiają się głosy facetów w tej sprawie jest naturalne
  • Odpowiedz
@BetonowyMakaron: Nie neguje bólu mężczyzny, mnie też przeraża to i tylko utwierdza w przekonaniu że nie chcę potomka. Jednak w sytuacji kiedy to w ciele kobiety zachodzą te zmiany, to ona będzie musiała nosić przez kilka miesięcy donosić ciąże z wiedza żę urodzi sie martwe albo zdeformowane, to jest to większa trudność. To tak jak rak jąder jest większą tragedią dla mężczyzny niż dla jego bliskich.
  • Odpowiedz
@patryk-dobrzynski niezależnie od tego jakie fikolki zrobicie to kobiety (przede wszystkim) så w ciąży i rodzą dzieci i to wyłącznie kobiety mają prawo do decydowania o swoim ciele, facetowi nic do tego.

Tylko kobieta może decydować o aborcji, zdanie kobiet w sprawie aborcji jest najważniejsze.

Śmiesznie brzmi że jako wielki męski ból opisujesz to że faceci cierpią obserwując że ich dziecko się męczy, kobiety nie mają przywileju obserwowania sobie tego z
  • Odpowiedz
@koteria: fajnie ze traktujesz mezczyzn tylko jako beta bankomaty. ale ja np rownie mocno przezywam ten absurdalny wyrok TK jak kobiety. to ze nie mam macicy nie znaczy ze moje nasienie sie nie liczy.
  • Odpowiedz