Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że na wypoku każda aktywna seksualnie osoba, biorąca odpowiedzialność za życie i zdrowie swoich (potencjalnych?) dzieci jest potężnie na TK/PIS #!$%@?.

Nigdy nie stanąłem przed takim wyborem i nie wiem, co byśmy zdecydowali z żoną, ale takiego #!$%@?ństwa i uprzedmiotowienia kobiet, to ja sobie nie wyobrażałem, że dożyję w wolnej Polsce

#protest #aborcja
  • 42
  • Odpowiedz
@Czarny_Niewolnik: daj spokój piwniczakom, ich #!$%@? jest tak silne, że nawet nie są w stanie wyobrazić sobie trzymania kobiety za rękę, o cycku nie wspomnę. To jak wymagać od takich spierdoxów poczucia odpowiedzialności i wsparcia dla partnerki?
  • Odpowiedz
złodziei


@loza__szydercow: jakich złodziei?! XD wy protestujecie dopiero jak wam ograniczają ruchanie, a jak podnoszą podatki wprowadzają nowe i ograniczają swobode obywatelską bo przeziębienie, to siedzicie cichutko. Ha tfu na was p0laczki nie zasługujecie na własne państwo.
  • Odpowiedz
@krytyk__wartosciujacy: Jak czytam te antyprostestowe wysrywy to naprawdę jestem przekonana, że połowa z wypowiadających się w związku nigdy nie była. Nie wyobrażam sobie, żeby facet w związku nie wspierał swojej kobiety we wszystkim co postanowi i co będzie chciała zrobić ze swoim ciałem, jeśli będąc w związku plują na to, że kobiety chcą bronić swoich praw, to naprawdę współczuję ich dziewczynom/żonom, że żyją z takimi ignorantami. Wszyscy są mądrzy dopóki
  • Odpowiedz
nie wiem, co byśmy zdecydowali z żoną


@krytyk__wartosciujacy: ja wiem, wycieczka na Czechy. Jak zwykle "cudowne rozwiazanie" uderza w najbiedniejszych, ktorych nie stac na obchodzenie kretynskiego prawa. Moze to i lepiej? Niech biedota zasmakuje tego co wybrala.
  • Odpowiedz