Wpis z mikrobloga

Ale się cieszę, że Kaczor z TK #!$%@?ł tym hipergamicznym bestiom #rozowepaski z tą #aborcja xD Ja to mam #!$%@?, bo mnie i tak żadna z tych, które mi się podobają mnie nie podrywa. Pewnie gdybym miał powodzenie i szanse na reprodukcję, to bym inaczej śpiewał... ale nie mam! Więc #!$%@? mnie to. XD To kara za to, że mnie zlewacie i uważacie moje geny za gówno warte. XD
#oswiadczenie #blackpill #przegryw #pis #trybunalkonstytucyjny #tk
  • 19
@Jestembogaty: Dlatego będziesz nadal sam, bo nie dość, że #!$%@? to niedojrzałość i małostkowość. Normalni ludzie myślą o tym co ważne dla świata, a nie są sfochani na cały świat i tylko myślą o sobie. Zresztą taka rzecz nie dotyka tylko kobiet, a ich braci, ojców, wujków. One też mogą umrzeć i oni będa cierpieć. To potwarz dla różnych ludzi, nie tylko dla kobiet których nienawidzisz. Zresztą może to tylko twoja
@AbZu_Raymond: A ty się grubo mylisz jeśli sądzisz, że bronienie kobiet w wartościowej sprawie to zawsze białorycerstwo które ma na celu ruchanie. Seks, ruchanie, seks, ruchanie, nie widzisz i nie znasz innych wartości. A tu trzeba trochę empatii mieć i do kobiet i do rodzin tych kobiet gdzie rodzą się czy to straszliwie chore dzieci, czy też po prostu ciąża zagrażająca życiu. Czas dorosnąć.
@nowywinternetach Ja odnoszę się do drugiej części twojego komentarza, jestem strasznie wyczulony na takie wysrywy n0rmickie ¯_(ツ)_/¯. Ja zostawiłbym aborcyjne prawo takie jakie było, ale zwiększył wolnorynkowo ilość placówek aborcyjnych - niech będzie wolna konkurencja. Natomiast twój kom. również śmierdzi cuckiem na kilometr, bo takie anonimowe bronienie kobiet jest po prostu żałosne.
@AbZu_Raymond: Tak więc cały portal jest żałosny. Najlepiej nic nie mówić, nie wyrażać poglądów, albo przytakiwać szkodliwym zjebom. Ok.

Zresztą twój koment jest nielogiczny. Sądzisz, że jakieś bronienie kobiet anonimowo ma służyć wywalczeniu seksu, a dobrze wiesz że anonimowo tym bardziej się nie da. Za to jakby to nie było anonimowo to byś #!$%@?ł, o, teraz to na pewno dla seksu. #!$%@? jakby nie rozumieć powagi sytuacji i ważności sprawy. Wszystkim
@Flutter_M_Shydale: [pisze w 2giej osobie ale nie chodzi mi że piszę konkretnie o tobie, po prostu w ten sposób każdy którego dotyczy sprawa będzie mógł się utożsamić z tekstem, żeby nie było nie obrażam Ciebie]

a w taki, że większość z was totalnie nie spełnia prawackich - tradycyjnych ról, norm i cech płci, więc będzie wzgardzana przez całe społeczeństwo jeśli takowe będzie miało takie autorytety. Lewica światopoglądowa gwarantuje wam, że nie
@youngpablo: tyle ze dla kogos, kto w tej chwili jest przegrywem, te kampanie juz nie maja znaczenia. Jemu i tak nie pomoga. A przegryw nie zadba o przyszle pokolenia, bo sie nie rozmnozy, wiec ma je w dupie jako odpad. Mysle ze stad duze poparcie dla prawicowych szurow.

liberałowie stawiają na indywidualizm!


@youngpablo: A konserwatyści stawiają na czystość i powściągliwość, więc w teorii przegrywy to nadludzie podziwiani i szanowani przez wszystkich od lewa do prawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


Ogólnie to jest temat na dłuższą dyskusję i wybacz ale nie chce mi się tego robić, bardzo skrótowo tylko napiszę że:
1) wzrost liczby inceli skorelowany jest ze spadkiem liczby zawieranych