Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze?
Wyobraźcie sobie, że jesteście lekarzem albo pielęgniarką. Stoicie przed decyzją, czy iść do pracy, walczyć w ekstremalnie ciężkich warunkach o zdrowie obcych ludzi jednocześnie ryzykować własnym zdrowiem i życiem.

No i taki lekarz/pielęgniarka wchodzi sobie na Facebooka i czyta wysryw jakieś Jessiki, że wirusa nie ma, plandemia to fikcja. Potem idzie do sklepu i widzi, jak Andżeli nie chce się założyć maski na ryj bo nie będzie nosić kagańca.

I co, idziecie do tej pracy? Czy #!$%@? to i kładziecie L4?

Sram na was szury.

P.S. Informuję, że pod tym wpisem nie ma miejsca na szurskie wynaturzenia, wszystkie będą usuwane. Skończyło się tolerowanie was.

#koronawirus #sluzbazdrowia #medycyna
  • 44
@PiccoloGrande: A co mają powiedzieć ludzie, którzy przestrzegają zaleceń i rozumieją powagę sytuacji, dlaczego mądrzy ludzie mają cierpieć za imbecyli?

Ja miałem kontakt z osobą chorą i mam objawy COVID 19, ale przechodzę to w miarę łagodnie, i co jak mi się pogorszy to mam cierpieć, bo jakiś idiota jest głąbem i nieukiem? A przecież robiłem wszystko aby tego nie złapać a od razu jak dowiedziałem się, że miałem kontakt poddałem