Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3079
Poznajcie jacka sasina (celowo z małej).

- Ukończenie 5-letnich studiów magisterskich na kierunku historii zajęło mu... 10 lat.

- Jako wojewoda mazowiecki wygasił niezgodnie z prawem mandat prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, za co nie poniósł praktycznie żadnych konsekwencji i kosztów postępowań sądowych wygranych przez HGW.

- W wyborach w 2007 bez powodzenia kandydował do parlamentu z list PiS, ale na pocieszenie został doradcą, a następnie zastępcą szefa kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

- 10 kwietnia 2010 organizował pamiętny lot do Smoleńska zakończony katastrofą, w której zginęli dwaj Prezydenci Polski oraz szereg najważniejszych osób w Państwie.

- W 2014 kandydował na stanowisko prezydenta Warszawy, ale przegrał z urzędującą Hanną Gronkiewicz-Waltz.

- W maju 2020 odpowiadał za przeprowadzenie I tury wyborów prezydenckich i niezgodnie z prawem zarządził przeprowadzenie wyborów korespondencyjnych przez Pocztę Polską oraz druk kart wyborczych po 6-krotnie zawyżonej cenie, bez przetargów przez niemiecką firmę. Nie poniósł i najprawdopodobniej nie poniesie za to konsekwencji pomimo straty przez skarb państwa ponad 70mln złotych. Wybory nie odbyły się.

- Odkąd stanął na czele ministerstwa aktywów państwowych jako minister odpowiedzialny za ponad 200 państwowych spółek, ich wartość rynkowa spadła o 57mld złotych, a dywidendy wypłacane do skarbu państwa spadły o ponad 80%.

- 18 września 2020 sasin ogłasza, że polska Giełda Papierów Wartościowych zamierza przejąć giełdę w Armenii. Tydzień później w Armenii wybucha konflikt zbrojny z Azerbejdżanem i Turcją.

Coś z życia narodowego czempiona pominąłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#takaprawda #heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #sasin #polska #polityka
Kismeth - Poznajcie jacka sasina (celowo z małej).

- Ukończenie 5-letnich studiów ma...

źródło: comment_16032962754sCjNkf15ZTsZEMxQsGUGA.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kismeth Pierwszy argument to nietrafiony trochę. Sporo np sportowców z sukcesami z Olimpiday kończy studia mocno po terminie.


Generalnie to walić PiS, żeby nie było, że +60gr :P

@Polankowicz: dobrze, że sasin miał jakiekolwiek sukcesy na jakimkolwiek polu xDD
  • Odpowiedz
  • 4
@PozorVlak jeśli ortografia to jest twój główny zarzut do Bronka, przez który wybrałeś PiS to nie mam pytań. To jak wymienić przeziębienie na Dżumę.... Ale wam dobrze propaganda PiS wkręciła to "mniejsze zło" i "dobrą zmianę".
  • Odpowiedz
Ale wam dobrze propaganda PiS wkręciła to "mniejsze zło" i "dobrą zmianę".


@kt13: komu nam? bo przecież nie mi, napisałem, że żałuję tego wyboru i dziś nie poszedł bym w ogóle na wybory. pis=peło=jedno zło. i nie tylko ortografia ale całokształt, degrengolada, którą prezentował, np. spalanie śmieci czy wynoszenie aktywów z pałacu prezydenckiego po przegranych wyborach...

sorry za źródło ale jednak:

https://wpolityce.pl/polityka/267271-niebywale-komorowski-wyniosl-z-palacu-kilkaset-przedmiotow-m-in-komputery-meble-ekspres-do-kawy-mikrofalowke-telewizor-sejf-kinkiety-i-zyrandol
PozorVlak - > Ale wam dobrze propaganda PiS wkręciła to "mniejsze zło" i "dobrą zmian...

źródło: comment_1603315084sOv1qwYKLGohvR9xWI48bp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: No tak, spółki skarbu państwa to za PO/SLD/PiSu1.0/AWS to były prawdziwe narodowe czempiony nieobsadzane z klucza partyjnego, weź przestań bo się ze śmiechu uduszę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@willard: Pisałeś, że skala ta sama co u poprzedników. Bodaj DGP robił analizę z której wyszło jasno, że 5 lat wymiany na stanowiskach za PO-PSL to PiS przebił w rok rządów. W rok.
Na dobry początek PiS zlikwidował konkursy które za PO obowiązywały, więc o jakiej Ty skali chcesz rozmawiać? Porównania nie ma żadnego.
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: Błagam, konkursy to było zwykłe mydlenie oczu, nie bądź naiwny. Jestem pod niesamowitym wrażeniem że PO zawłaszczenie państwowego majątku zajęło dłużej niż PiSowi, ależ osiągnięcie. I powiedz mi jaka jest istotna różnica - kiedy zbrojeniówka, sektor paliwowy, energetyczny, górnictwo etc nie były politycznym łupem? Jedyna istotna różnica jest taka że w PiSie jest więcej frakcji to i karuzela stanowisk jest większa, a i bezwzględność w wycinaniu poprzedników na "odpowiednim"
  • Odpowiedz
@Kismeth: Piękna laurka. Powinno się z tego zrobić śliczną graficzkę z kwiatkami i serduszkami i codziennie wrzucać na fejsbuczka tak, żeby wszyscy widzieli z jakim czempionem mamy do czynienia.
  • Odpowiedz