Wpis z mikrobloga

#4x4 #offroad i może #motoryzacja pomocy
Mam szansę dołączyć do grona i kupić takiego XJ'ta 2,5td 2000r ( chyba ostanti wypust )
Przebieg 136k
Widać że auto nie było katowane ( a nawet chyba nie było jeżdzone w terenie )
Do auta potwierdzenie na 38k na modyfikacje - a raczej stara kartka z pieczątką co było robione
Podobno właściciel to 80 latek

Zawieszenie zakonserowane , blacharsko - rama igła , wyciek z pod pokrywy zaworów
Podwozie z wieloma zielonnymi elementami , na amorach naklejki ( ale nie wiem jakiej firmy ) wszystko wygląda naprawdę pro
Napędy działaja idealnie , żadnych szumów , stuków , przełączanie 2-4H-4L działa idealnie , cała elektryka śmiga , klima działa

Cena tego auta z kołami szosowymi to 17k czy to dobry ruch ?
źródło: comment_1603281891ldrX2y4vH2lgAsvhfYpKzZ.jpg
  • 35
@BratProgramisty: @aksal89: Kurcze szkoda bo przyznam ze zobaczyłem ten samochód i oszalałem na jego punkcie natomiast handlarz zaczał od ceny 13k i tyle za niego dałbym bez mrugnięcia okiem natomiast jak zobaczył że mi zależy wywindował cenę do 17 i teraz zaczałęm nad tym poważnie sie zastanawiać
@gusto-gav: on tak jak stoi na tym zdjęciu jest wart dychę (z tymi kołami), zakładając że faktycha wszystko działa. Za 13-15 są zagazowane 4.0 z dużą, 120 litrową butlą w bagażniku.
I druga sprawa - jak nie planujesz jeździć w teren to nie kupuj zrobionego auta - at/mt to głośne opony, tak samo ledbar+bagażnik dachowy=szum powyżej 60-70 km/h.
@gusto-gav: te silniki VM to sa z jakies lodzi czy tam motopompy, to sie do samochodow nie nadaje ziomek. Masz np 4 glowice a nie jedna i ogolnie warto pomyslec czemu jeepy w dieslu sa 2x tansze niz benzyny. Jak dobrze pogrzebiesz to w terenwizji sporo o typ silniku wspomnieli. A juz bron boze tym jechac na jakas wyprawe gdy ciezko znalezc mechanika ktory by w ogole chcial sie za to
@ToJaTwojMorderca: zaświeciła się bo wczoraj jescze bym go wziął za 16 taki byłem podjarany :)
Ja szukam samochodu pokroju audo allroad ale że zobaczyłem tego to zamiast zmieniać obecne auto uznałem że kupię drugie , a że z prywatnych rąk aut na olx czy otomoto w mojej okolicy praktycznie nie ma - szczególnie takich nietypowych to zostali handlarze
@pan_warell: Serio standardowa śpiewka
1) Ktoś już wpłacił zaliczke - wtedy mu powiedziałęm że w takim razie wykupię tą zaliczkę
2) Zobaczył że autem jestem zajarany jak dziecko
3) Skombinował kolejny komplet kół do auta i podnióśł cenę o kolejny 1000
4) #!$%@?ł coś o nadleśnictwie które to atuo rzekomo bierze za 25 ale koronawirus to nei mają jak zrobić przelewu

Ogólnie poległem na tym że pokazałem mu że to auto