Wpis z mikrobloga

Wykopowicze (ツ)

Jeśli jeszcze nie zauważyliście tych zmian, to śpieszymy poinformować o dwóch aktualizacjach w #wykopchangelog A są to:

1. Zarówno w dyskusjach pod znaleziskami jak i na mikroblogu, pojawiła się informacja o liczbie pozostałych komentarzy w dyskusji. Znajdziecie ją zaraz obok “pokaż komentarze”. Mamy nadzieję, że ta zmiana ułatwi Wam śledzenie mocno aktywnych dyskusji.

2. Poprawiliśmy również masowe wołanie innych Wykopowiczów w dyskusjach (wołamy @dinkum i ekipę #mirkoshredwars którzy zgłaszali nam problem). Pamiętajcie jednak, że wciąż obowiązują limity na liczbę zawołanych osób, tabelę z informacjami znajdziecie tutaj.

3. Często w swoich komentarzach dopytujecie nas o aplikacje - a więc co z nimi?

Android - cały czas zbieramy Wasz feedback i staramy się dostosować obecną aplikację do Waszych oczekiwań. Jutro w aplikacji pojawią się kolejne zmiany, wciąż jednak możecie zgłaszać nam swoje uwagi i pomysły.

Aplikację Android 5.0.5 można pobrać ---> TUTAJ <---.

iOS - obecnie trwają testy aplikacji, ale sporo z Was otrzymało już od nas dostęp do testowej wersji aplikacji. W następnych dniach w aplikacji będą pojawiać się kolejne usprawnienia. Jeśli jesteście zainteresowani dostępem do testowej wersji aplikacji iOS, skontaktujcie się z nami za pomocą formularza kontaktowego podsyłając nam adres mailowy połączony z #apple, na który będziemy mogli przesłać Wam dostęp do wersji beta aplikacji

#nowywykop #wykop #internet #wykopnaandroida #ioswykop
wykop - Wykopowicze (ツ)

Jeśli jeszcze nie zauważyliście tych zmian, to śpieszymy poi...

źródło: Pokaż komentarze

Pobierz
  • 69
3. możliwość wejścia w tag a nie w konkretny wpis z panelu powiadomień (przynajmniej ja tak mam)


@ScypioAfricanus: Zrezygnowaliśmy z dodatkowych linkowań w powiadomieniach. Obecnie powiadomienie przeniesie Cię do wpisu, w którym użyto tagu - jeśli po zapoznaniu się z treścią wpisu będziesz miał ochotę zajrzeć do tagu, kliknij w tag użyty we wpisie. Niestety, dla wielu osób było to mocno gubiące, że z jednego powiadomienia mogą przejść w kilka miejsc.
dobszszsz ale jak możesz to mam prośbę żeby po cichu podrzucić to trochę wyżej w liście priorytetów


@bArrek: To da się załatwić. Tylko mnie później nie wydaj ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wykop: Pamiętajcie by po primo płynność wykopu naprawić, bo mam wrażenie, że czasami ścina jak gra komputerowa na słabym pc
I zrobiliście porządek z pw? Bo jak znowu będę musiał kasować nowe pw od ludzi by dotrzeć do starych, bo przewijka nie będzie działać, to się wkurzę.
@wykop: kiedy dodacie paginację w apcę na iOS? Nie da się teraz normalnie korzystać z aplikacji bo po zobaczeniu kilku wpisów, nie można wyświetlić kolejnych.

Ponawiam też prośbę o przywrócenie skrótu ctrl+enter (cmd+enter na macos) do zatwierdzania komentarza.
@wykop: Powiadomienia dalej nie działają poprawnie. Są tagi, które obserwuję, a powiadomień o nowych wpisach nie widzę.

Oprócz tego przywróćcie wreszcie podgląd podczas tworzenia wpisu na ilość osób obserwujących dany tag.
I niech po wejściu w Profil-Mikroblog-Komentowane komentarze wyświetlają się chronologicznie.