Wpis z mikrobloga

Polska policja wlepiająca mandaty bezmaseczkowym foliarzom. Szanujesz, plusujesz
Wczoraj byłem świadkiem następującej sytuacji: bezmaseczkowy stoi razem z dwoma policjantami. Przechodzę obok a tam taki dialog:
- Panie władzo, ale to tylko na chwilę
- Maseczkę trzeba nosić
- Ale przecież to moment tylko
- Będzie mandacik
- No dobrze

Kiedy polska policja jest w pobliżu czuje się bezpiecznie, bo wiem, że w razie gdy pojawi się bezmaseczkowiec od razu do niego podejdą i szybko wytłumaczą jakie obecnie zasady panują w spoleczeństwie
#koronawirus #oswiadczenie #truestory #policja #polska
arahooo - Polska policja wlepiająca mandaty bezmaseczkowym foliarzom. Szanujesz, plus...

źródło: comment_1603260167VMpIlDW6BO1mzyb2lXIDLL.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@arahooo: Weź się chłopie ogarnij. Biegam w tej #!$%@? maseczce, duszę się jak nie wiem i sobie po jakimś czasie ściągam. Wczoraj ledwo ledwo się uratowałem. W ostatnim momencie zobaczyłem jak kogoś spisywali i zdążyłem ją ponownie poprawnie założyć
  • Odpowiedz
@arahooo: podoba mi się popłoch, jaki policjanci wywołują pośród szurów w metrze. No tacy wojownicy o wolność od kagańca, a tylko wejdą to od razu księżniczki po torebkach w panice szukają maseczki, a nosacze naciągają na nos.
  • Odpowiedz
podoba mi się popłoch, jaki policjanci wywołują pośród szurów w metrze. No tacy wojownicy o wolność od kagańca, a tylko wejdą to od razu księżniczki po torebkach w panice szukają maseczki, a nosacze naciągają na nos.


@terwer358: nie każdy ma ochotę i czas spierać się ze służbistami. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
za to macie dużo czasu na spieranie się ze zdrowym rozsądkiem i lekarzami.


@terwer358: jeśli już powołujemy się na zdrowy rozsądek (lekarzy w sumie też) to wg niego właśnie nie powinniśmy nosić masek na dworze.

W pomieszczeniach zamkniętych wg mnie również nie jest to koniecznie, ale ok, rozumiem różnice zdań na ten temat.
  • Odpowiedz
@arahooo: a może faktycznie tylko na chwilę ją zdjął?. Nie jestem przeciwny ich noszeniu ale inaczej byś śpiewał jakbyś zdjął chociażby wysmarkać nos, a pan władza podczas tej czynności wyskoczyłby z krzaków i wlepił ci mandal nie przyjmując przy tym żadnych wyjaśnień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@arahooo: nie szanuje. Lud trzeba przekonać że coś jest robione dla ich dobra i ludzie mają mieć zaufanie, a nie zastraszać ich i zgnębić, bo już nikt nie wierzy rządzącym. Przyklad piownien iść z góry, a u nas? Rząd wprowadza obowiązek noszenia maseczek, a czesto sam ich nie nosi. To jak kardiolog który gasząc papierosa mówi do pacjenta "musi Pan rzucić palenie, palenie zabija".
  • Odpowiedz
@arahooo: sam zakładałem maseczkę jak szedłem zatłoczoną ulicą albo zbliżałem się do przystanku, ale noszenie cały czas to jest taki debilny pomysł, że szkoda gadać
  • Odpowiedz
@arahooo: czuje sie bezpiecznie wiedząc że nie jestem #!$%@? debilem i słucham co mi sie mówi, więc do mnie nikt problemow nie ma, a i paru mandatow za przejscie nie po pasach tak uniknąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz