Wpis z mikrobloga

  • 0
@CountGrishnackh Przecież to jest opcjonalne i nie musisz tego ustawiać. Zresztą, jeśli ruchy BLM nie mają z tej akcji żadnej gotówki, to tak naprawdę c--j to dla nich znaczy, bo kto popiera BLM, to dalej będzie popierał, a kto ma w dupie BLM, to wątpię, żeby jakiś motyw graficzny miał zmienić zdanie takiej osoby.
Sony jedynie wykorzystuje ruch BLM jako tani marketing z nadzieją, że zgarną dzięki temu więcej kasy i
  • Odpowiedz
i tak byś jej nie kupił xD zresztą sony sra na to że jakiś p0laczek nie zainwestuje 500 zł w konsole bo BLAK LAJWS MATER!!!


@harpiowata: Przecież firmy promujące skrajny rasizm przeważnie w końcu notują starty i wycofują się z kampanii. Np Gillete.

Swoją drogą, fajna hipokryzja rasistowska p0lko.
  • Odpowiedz
tak tak, wcale nie dlatego bo ciągle jest moda na brodę i każda firma z tej branży ma straty, to na pewno przez reklamę z murzynem!


@harpiowata: gdybyś nam tylko jeszcze tak mądrze uzasadniła, co to się w/z NBA stało...
  • Odpowiedz
@harpiowata: Ja akurat zastanawiałam się nad kupnem PS5 do końca tego roku, bo PS4 jako konsola sprawdza się naprawdę ok. Ale teraz zaczynam mam wątpliwości, czy chcę swoimi pieniędzmi wspierać skrajny rasizm i akcję zbudowaną wokół jakiegoś zdegenerowanego ćpuna, który prawie zastrzelił ciężarną kobietę żeby zdobyć kasę na n-------i (musisz być facetem udającym różowego paska, skoro cię to nie rusza).

Mam gdzieś twoje umizgi do wielkich korporacji, że hurrr durr
  • Odpowiedz
@Snaki: Zgadza się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w zasadzie i tak bym nigdy nie kupił nawet jakby promowali białą supremację XD
po prostu nie moja rozrywka, ale opis tej sytacji musiałem jakiś dać, celowo nieco prowokacyjny.
Oczywiście zesrano się w komentarzach zgodnie z oczekiwaniem. Nie miałem zamiaru brać udziału w gównoburzy bo ta działa się beze mnie XD

Ale co do jednego to jestem konsekwentny i wszelkie polityczne, ideologiczne działania korporacji są dla mnie obrzydliwe, bo to tylko
  • Odpowiedz