Wpis z mikrobloga

Hej! Przygotowuję właśnie zestawienie #filmy z motywem #podroze, które warto obejrzeć. Jakie filmy powinny się według Was na niej znaleźć?

Mam swoją, dość długą listę ale może jest coś wartego uwagi czego nie widziałem, a powinienem jeszcze zobaczyć więc będę wdzięczny za wszelkie propozycje :)

#kiciochpyta #film
MG78 - Hej! Przygotowuję właśnie zestawienie #filmy z motywem #podroze, które warto o...

źródło: comment_1603095634glMFUhJhvK9sUE13D0bRSt.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

może jest coś wartego uwagi czego nie widziałem, a powinienem jeszcze zobaczyć więc będę wdzięczny za wszelkie propozycje :)


A co wybierasz już gdzieś z tego świata ?
Jakiś taki nostalgiczny ton...
  • Odpowiedz
@LowcyChin: @nalej_mi_zupy: Będzie w zestawieniu bo wiem, że dla wielu to ulubiony film więc warto zwrócić uwagę na fakt jego istnienia tym którzy go nie znają ale mi sam film, a właściwie główny bohater raczej się nie podobał.
  • Odpowiedz
@MG78: Nie każdy główny bohater jest krystalicznie czysty, ale nawet wtedy warto się zastanawiać nad jego pobudkami do takiego zachowania.
Ja ten film lubię za soundtrack i to poczucie "zewu wolności".
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: Sam film pod kątem filmowym mi się podobał i uważam, że był fajnie nagrany i miał sporo plusów.

Za to postać McCandlessa mi się nie podobała, mimo iż sam jestem wielkim orędownikiem wolności. Dla mnie on zachowywał się po prostu głupio
  • Odpowiedz