Wpis z mikrobloga

Czytam sobie Harrego i ładny z niego #!$%@? był XDDDD Rodzinka rudych pół wakacji darmozjada karmiła itd. biedaki resztę hajsu wydali na książki, Ron w szmatach po braciach biegał a co ku*wa idiota z blizną na czole robi? Ma to w piździe, i wchodząc do skrytki stara się zasłonić ciałem wejście tak, by nikt nie widział, że ma w #!$%@? hajsu i złamanego grosza im nie dał XDD Ron ryzykuje wszystkim by Pottera do szkoły dostarczyć, lata fordem po całej Anglii na oczach mugoli, na końcu łamie sobie różdżkę i co Potter #!$%@?? "Napisz list, żeby Ci starzy nową przysłali" XDDD SAM BYŚ MU KUPIŁ BURAKU J*BANY #ksiazki #harrypotter
  • 72
@vvulpecula Nie mam pojęcia, w sumie nawet jakby chodzili w szatach to majty chyba jakieś musieli mieć. Może ktoś importował mugolskie rzeczy do świata czarodziejów, albo chodzili do normalnych sklepów, jakoś nie wyobrażam sobie Weasleyów w h&m xD
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Jeśli twórca świata nie ma szans, to nikt inny też ich nie ma, bo to można gdybać co by było gdyby, ale prawda jest taka, że jeśli teoria nie zostanie zaakceptowana przez kogoś kto posiada prawa autorskie, to pozostanie to tylko teorią, która może, ale absolutnie nie musi się zgadzać, gdyż ktoś kto posiada prawa autorskie ustala reguły.

Owszem, wiele rzeczy nie ma sensu, ale też uważam, że niektórzy ludzie
@FloweryTaste: Pytam poważnie: czy mając 30+ lat sprawi jakąś przyjemność czytanie tego (mało czytam, a fantastyki to już w ogóle)? Bo wiem, że dzieci w podstawówce to czytają, ale kiedyś sprawdziłem na wikipedii co to dementor i byłem w szoku jakie to złożone, zaciekawiło mnie.
@sxill: Jeśli nie jesteś w ogóle zainteresowany fantastyką to raczej nie, szczególnie dwie pierwsze książki, ale wątpię że w ogóle cały świat by cię zainteresował, bo tak jak wyżej napisałem, świat nie jest w 100% idealnie przemyślany, tak żeby wszystko się zgadzało i nie można było znaleźć jakichś bubli, jeśli chcesz zacząć fantastykę to ja bym polecał zacząć od chociażby Trylogii Husyckiej, czy nawet Wiedźmina, a jeśli mało czytasz to nawet
najbardziej mnie rozwalało to, że czarodzieje mogli sobie wszystko naprawić zaklęciem z drugiego roku ale Weasleyowie zawsze w ruderze i szmatach chodzili bo to uniwersum jest niedopracowane i tyle( ͡° ͜ʖ ͡°)


@djtartini1: żyli po swojemu, inaczej niż tobie odpowiada, więc już złe uniwersum? Ty chyba czarnego pana w sercu nie masz...