Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 44
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:00, Niedziela, 18 października 2020. Imieniny: Juliana, Łukasza. Słońce podniesie się dziś o 07:21. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 10 godzin i 21 minut, w zenicie znajdzie się o 12:31 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:42. Ciemna noc zapadnie o 18:59, ale gwiazd można wypatrywać od 18:18.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa ...
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@micke: huhu, ale przetrzebiło.
Przed nami leniwa niedziela (chyba). W sobotę odrobiłem się z większością rzeczy, jakie nam jeszcze wisiały, poza wieszaniem zasłon, przesadzeniem kwiatków i zrobieniem półek. Nie udało mi się też przykleić taśmy ledowej do biurka, nawet kropelka poległa (czego kompletnie nie rozumiem, Taśma jest w jakimś materiale, który się skutecznie ima dosłownie każdego próbowanego kleju). No i na biurku zostały ślady po kropelce, będę musiał to jakoś zmyć
Dzień dobry wszystkim,

Ostatnio mniej Was czytam z braku czasu. Dzieci w kratkę, córce zęby idę i masakracja¯_(ツ)_/¯ w pracy lipa muszę zmienić pracę :D tendencja taka że zwolnienia ą u mnie na dziale znaleźli mnie jako kozła ofiarnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzisiaj do bratanka na urodziny() miłego dnia i siła!(òóˇ)
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @mobutu2 @nivenerr @keisezrG @omi-omi i reszta :D

Dzień dobry, pogoda kolejny dzień nie zachęca do niczego produktywnego, trzeba będzie jednak trochę na uczelnie poogarniać. Miłego dnia
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @kolorowe_skarpetki: i reszta. Witajcie! Dziś w końcu dłużej pospałem. Życzę wszystkim miłej niedzieli :-)

Od wczoraj zagrywam się w tego klasyka, więc zapodam ścieżkę dźwiękowa, która
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo
@Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu

Wczoraj na rozgrywce w Among Us na wykopowym discordzie spędziłam... 5 godzin XD Weszłam po 19, skończyłam 0:30 ¯\_(ツ)_/¯ Zajebiscie mi się grało, dużo lepiej niż z randomami, długo nie trzeba było czekać na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @unizony_czlonek @TomTailor100 @shitty_support: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @omi-omi: @Hansim33: @kolorowe_skarpetki:
Dzień dobry w ten pochmurny dzień!
Niedziele zaczełam bardzo produktywnie bo odetkałam odpływ w lazience ( ͟ل͜)
Co prawda niemiecki "kret" nie dorasta do pięt polskiemu (ochrona środowiska itd.) ale po wsypaniu polowy butelki jest lepiej.
Wczoraj
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo

no dzien dobry ja w kosciulku dzisiaj nie byl bo wirus morderczy bandycki mnie przesladuje jeny poszedlem spac pozno bardzo i stalem po 10 ehh ale sie nie wyspalem no i ja sie wykqpal sie ja sie ubral sie obejrzal ranczo a teraz siedze nie wem chyba obejrze pare odcikow
Hansim33 - @micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @JurgenVanBe...
Cześć Wszystkim, udanej reszty dnia. Dzisiaj tłumaczyłem córce geografię do sprawdzianu, w sumie to samemu musiałem sobie wszystko przypomnieć. ʕʔ Orientowanie mapy, poziomice, wysokości wzgledne i bezwzględne, 2h z życia wzięte, ale młoda wszystko pojęła. Żonka 3 gary obiadów na tydzień ogarnęła. Rosół, ogórkowa i gulasz z 1,5kg piersi kurczaków. Gulasz oczywiście z grzybami własnoręcznie znalezionymi a rosół na gęsi. Teraz chwilę niby odpoczynku, młodsza zasnęła na popołudniową
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Dziesion: no na łeb upadli, bardzo lubię takie sytuacje. Zwolnij się w #!$%@?, jak to mówił Pan cygan, myślałby kto, że Ci łaskę będą robić, że dalej będziesz mógł u nich pracować. 2020 a niektórzy dalej w głowie pustka, niczym u stereotypowego magnata z XVIII wieku.

@mobutu2: wypraszam sobie, ja nie mam ze studiami już 3 lata nic wspólnego. W sumie w tym tygodniu się zorientowałem, że to już tyle