Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 44
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:00, Niedziela, 18 października 2020. Imieniny: Juliana, Łukasza. Słońce podniesie się dziś o 07:21. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 10 godzin i 21 minut, w zenicie znajdzie się o 12:31 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:42. Ciemna noc zapadnie o 18:59, ale gwiazd można wypatrywać od 18:18.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa ...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@bolorollo: a kto to wie? Podejrzewam, że sam zainteresowany nie wie, jak sobie pomóc (a być może też - co mu jest).
Póki co kolejnych zębów nie widać, nawet dziąsła nie są jakoś specjalnie cienkie u góry - spodziewamy się s końcu tam pierwszych, na żuchwie są już dwie jedynki.
Teraz sie przynajmniej wyspał, więc do wieczora będzie z nami.
  • Odpowiedz
@nie_mowie_po_kociemu: Czytałem kilkukrotnie:-) Zaczęło się jeszcze w czasach gówniaczych, na początku podstawówki. Wszystko przez to, że jakoś za szczeniaka obejrzałem w telewizji film Lyncha (po dziś dzień uwielbiam tę wersję) i ojciec powiedział mi, że to na podstawie książki. A że miałem bibliotekę osiedlową dosłownie pod nosem to poleciałem wypożyczyć :} Ogólnie cała seria napisana przez F. Herberta zaliczona.
  • Odpowiedz
@wynalazek_one: @algus @buczubuczu @bolorollo @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Dioddy @Dddkop @AllGoesWrong @Hansim33 @keisezrG @smutny_kojot @TullamoreD @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @omi-omi @nie_mowie_po_kociemu @Pjotsze @micke @mobutu2 @wyinwidualizowany @Wejszlo

Wiecie co zauważyłam w tym tygodniu... Najwięcej ekspertów od dzieci u nas to Panowie :) samych Ojców tu mamy i pierwsza radosną Mamę - @shitty_support :) - także jak coś potrzebujesz pytaj - Ojcowie radzą profesjonalnie;)

@
  • Odpowiedz
@Sikorka2017: bez przesady, że ja tu coś umiem/wiem profesjonalnie XDDD
Nie rozpędzajcie sie.

PS. jak miałaś kiepską stołówkę, to dupiata uczelnia, na jadłodajniach przy agh na początku studiów można się było objeść jak dzik za 8 pln (serio, wsunąć w siebie 20 albo 24 ruskie to było coś). Teraz już dwie porcje są po 12 czy 14, ale i tak to jest atrakcyjna oferta w porównaniu do tego, co w
  • Odpowiedz
ale mi się zamarzył hamburger... Ten co u Ciebie robiłam :p

@Sikorka2017: liczę że będzie kiedyś okazja i przygotujesz hamburgera ze snów :D :D pamiętam o Tobie @Pjotsze, jesteś pierwszy w kolejce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dzisiaj do bratanka
slabehaslo - > ale mi się zamarzył hamburger... Ten co u Ciebie robiłam :p
@Sikorka2...
  • Odpowiedz