Wpis z mikrobloga

#korwin to jest jednak cymbał. właśnie słyszałem jak mówił w jakimś programie (chyba na #polsat) że można by zrobić respiratory z pomki od roweru. a gdyby nie regulacje, to by można samemu je robić, bo przecież w Polsce są zdolni ludzie.

jasne, szkoda że nie powidział że wystarczy odrócić ciąg w odkurzaczu z filtrem HEPA i pyk, już możemy tłoczyć powietrze. to jest po prostu szkodnik pierwszej wody, razem z ogromną rzeszą innych polityków #konfederacja

i dobrze przypomniał jedną sytuację inny gość programu, przypominając co powiedział #braun po nominacji Tokarczuk do nagrody Nobla - otóż powiedział  że nie tylko przeczytał jej książke, ale jako jedyny (na sali sejmowej) ma wykształcenie, które pozwala mu ocenić tę twórczość. apelował by posłowie nie wypowiadali się na tematy, o których nie mają pojęcia.

ja mam wrażenie, że #korwin i spora część #konfederacja właśnie to robi - wypowiada się na tematy, o których pojęcia NIE mają (a #bosak to przecież nie ma pojęcia nawet) o gospodarce tak prawdę mówiąc.

żenada, że w Polsce Konfa stała się partią, z którą część ludzi będzie kojarzyć liberalizm. to jest chyba jakaś piąta kolumna i grzebanie ideałów liberalnych.

#bekazkonfederacji i trochę #bekazprawakow #koronawirus
  • 34
to jest chyba jakaś piąta kolumna


@secret_passenger:

chyba xd.

Powiem tak: Korwin ma może wysoki iloraz inteligencji, ale zachowuje się, jakby miał jakieś spektrum autyzmu, zupełnie oderwany od rzeczywistości, nie umiejący dyskutować, bez empatii i wyobraźni.

Bosak: wydaje mi się najbardziej normalną i myślącą jednostką w tej ekipie, jednak jako polityk pewne tezy głosi czysto cynicznie, nastawiony na zbijanie kapitału politycznego, z pełną świadomością, jaki jest jego elektorat.

Braun: to jest
Więc trochę racji w tym jest ale Korwin, jak to Korwin zrobił z tego show.


@L3stko: No mniej więcej tyle racji to w tym żarcie o rowerach na placu czerwonym.

Fanatycy Konfederacji są jak taki mąż broniący żony, która obejrzała program kulinarny i postanowiła zrobić obiad. Miało być chińskie, ale nie miała grzybów mun więc zastąpiła pieczarkami, nie miała sosu sojowego więc nie dała, zamiast kiełków bambusa dała fasolę, zamiast groszku
@secret_passenger: @koroluk: część genialna Korwina to taka, że od lat rucha kuców na kasę a oni dalej bronią każdą jego głupotę.

@L3stko: weź się zastanów kto pójdzie do więzienia za podłączenie pacjenta do respiratora wydrukowanego na drukarce 3D albo inną chałupniczą metodą w sytuacji gdy respirator się zepsuje i pacjent umrze. Z tego co mi wiadomo PiS jeszcze zaostrzył prawo w sprawie błędów lekarskich więc w ogóle nie ma
@secret_passenger: Korwin to taki krzyczący internetowy napinacz w formie starego dziada (brakuje mu tylko foliowej czapki na głowie xD). Serio w Polsce nie ma partii dla N O R M A L N I E myślących ludzi. Marzy mi się w Polsce partia złożona z osób z różnych dziedzin nauki, którzy swoją wiedzę i doświadczenie potrafią przełożyć na grunt polityczny. JAPIER@@LE chce dożyć takich czasów serio. ()
@secret_passenger Korwin na jednych rzeczach się zna, na innych nie i pewne rzeczy upraszcza. Mimo wszystko jest erudytą (tak samo jak Braun), a co można powiedzieć o większości p(osłów) PiS, PO, PSL czy o bolszewii z Razem? Na niczym się nie znają, dukają wyuczone formułki, w życiu nie imali się uczciwej pracy i jeszcze #!$%@? mądrują się w telewizji za moje pieniądze. A tfu!

Jestem zwolennikiem Konfy, ale tylko dzięki Arturowi Dziamborowi