Wpis z mikrobloga

serio to chad? :D zwykly facet, tyle, ze z ulizana fryzra i w garniaku. Podobnie by wygladalo duzo facetow, gdyby o siebie zadbali. Zawsze myslalm, ze z tego, co na wykopie pisza, chad to jakis naprawde mga-mega przystojny chlop.. taki, ze nogi same miekna i wstydzisz sie az spojrzec, dostajesz paliptacji serca na sama mysl o nim itd :P


Macie jeszcze jakieś wątpliwości, co do wymagań śmierdzących p0lek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/wpis/52776097/anonimowemirkowyznania-czy-w-ogole-mozliwe-jest-ze/#comment-187157181
Oczywiście wołam autorkę tej złotej myśli @agaja

#przegryw #tfwnogf #p0lka #logikarozowychpaskow
DoDoLot - > serio to chad? :D zwykly facet, tyle, ze z ulizana fryzra i w garniaku. P...

źródło: comment_1602918424EzctEVGrLHWPczHdS9di8A.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dakkar: gościu.
Ja w tatym wytłumaczyłam o co mi chodzi .
Pokazałeś mi jacy goście a dla Ciebie zwykli, a dla mnie oni są bardziej interesujący i chętniej bym się umowila.zteszta gdyby ich ubrać, uczesać i zrobić dobre zdjęcie też, to od razu wyglądaliby jescze lepiej.
Ta..ale jasne. Wy wiecie lepiej, kto mi się podoba i kogo uważam za atrakcyjnego xD
  • Odpowiedz
Pokazałeś mi jacy goście a dla Ciebie zwykli, a dla mnie oni są bardziej interesujący i chętniej bym się umowila.zteszta gdyby ich ubrać, uczesać i zrobić dobre zdjęcie też, to od razu wyglądaliby jescze lepiej.


@agaja: ok, skończ już.
  • Odpowiedz
@Poliorketes męża poznałam na studiach, gdy nie miall żadnej kasy, a ciężko żeby nie był wyższy gdy ja sama jestem niewysoka xD z 90% facetów jest wyższych.
A podobali mi się i tacy co mieli 170 i 190. Wzrost nie jest dla mnie kryterium kluczowym.więc sobie daruj
  • Odpowiedz
@agaja: czyli jednak trafiłem, z wiekiem zmieniają się priorytety, a sam wygląd nie wystarcza...
Typowa w byciu inną...

gdy nie miall żadnej kasy,


Ciekawe, czy nadal byłby twoim mężem, gdybyś osiągnęła wyższy status społeczny.
  • Odpowiedz
@Poliorketes: gościu. To jest pierwszy i jedyny facet w moim życiu. Jestesmy razen od wielu lat. Więc nie, z niczym nie trafiłeś.
Nie wiesz, czym się w życiu zajmuje, nie wiesz ile zarabiam ja ani mąż, nie wiesz nic. Ale dorabiasz sobie jakąś teorie, żeby się lepiej poczuc.
Żenujące. Daj sobie spokój.

@Dakkar: a kiedy do Ciebie dotrze że pisze o co mi chodziło w tamtym wpisie? I
  • Odpowiedz
@Dakkar: a kiedy wy zrozumiecie, że to, że jej się nie podoba ten koleś, nie oznacza, że ma jeszcze wyższe standardy. Po prostu inne.
Ok, koleś nie jest zwyczajny, ma cechy uważane za atrakcyjne, ale to nasze subiektywne odczucia sprawiają, że ktoś się podoba, a ktoś nie. Dla @agaja przystojny może być ktoś, kogo wy uznalibyście za brzydkiego.
I ja ją doskonale rozumiem, bo koleś ze zdjęcia mnie nie
  • Odpowiedz
@LeVentLeCri: No oczywiście, że wiedzą xD przecież każda kobieta to snierdzaca p0lja, więc każda okazja do pojazdu jest dobra xD

a jak jescze śmie smiec się w ich kanony i poglądy nie wpasowywać to już w ogóle zbrodnia.
Wola wypierac istnienie takich normalnych kobiet, bo to by znaczylo, że może wypadałoby się zastanowić nieco nad sobą zaniast biadolić, że wszystkie loszki to coorvy a oni tacy biedni.

Jak dobrze ze
  • Odpowiedz
@DoDoLot Ten mężczyzna nie jest przystojny. Tak, jest zadbany, wygląda na bogatego, ok, zgadzam się z tym. Ale nie jest przystojny. @agaja bardzo trafnie przedstawiła sytuację - ten facet zapewne spodoba się dużej grupie kobiet właśnie przez to, że wygląda na zadbanego, ale absolutnie nie dzięki urodzie, bo tej mu brakuje (choć zapewne trafi w czyjeś gusta, bo nie jesteśmy przecież wszyscy tacy sami). To tylko udowadnia, że o tym
  • Odpowiedz