Wpis z mikrobloga

serio to chad? :D zwykly facet, tyle, ze z ulizana fryzra i w garniaku. Podobnie by wygladalo duzo facetow, gdyby o siebie zadbali. Zawsze myslalm, ze z tego, co na wykopie pisza, chad to jakis naprawde mga-mega przystojny chlop.. taki, ze nogi same miekna i wstydzisz sie az spojrzec, dostajesz paliptacji serca na sama mysl o nim itd :P


Macie jeszcze jakieś wątpliwości, co do wymagań śmierdzących p0lek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/wpis/52776097/anonimowemirkowyznania-czy-w-ogole-mozliwe-jest-ze/#comment-187157181
Oczywiście wołam autorkę tej złotej myśli @agaja

#przegryw #tfwnogf #p0lka #logikarozowychpaskow
DoDoLot - > serio to chad? :D zwykly facet, tyle, ze z ulizana fryzra i w garniaku. P...

źródło: comment_1602918424EzctEVGrLHWPczHdS9di8A.jpg

Pobierz
  • 113
@DoDoLot: tłumaczyłam już tam, że chodziło o to, że ten pan po prostu nijak nie pasuje do mojego wyobrażenia czada, który jest opisywany jako bozyszcze, u którego stop kobiety mdleją bez tchu.
I podałam przykłady innych, jak dla mnie bardziej trafnych - a dla kolegi, ktioy wrzucił zdjęcie tego"chada" moi byli nieatrakcyjni..

Straszna zbrodnia, mieć inny gust niż Ty czy ktokolwiek inny xD

Bo każdy facet musi się każdej kobiecie pidobac
@ZdejmijTenAbazur: a słyszałws o czymś takim, jak gust?
Ludziom się podobają różne rzeczy.
Dla mnie ten pan nie jest atrakcyjny, bo nie podobają mi się tego typu usta czy oczy.
Za to ktoś mniej "atrakcyjny" może mieć w sobie cechę, która sprawi, że jest pociągający.

Nie czytaj bredni o czadach, bo prawda jest taka, że najbardziej podniecają się nimi faceci z tagów przegryw, a nie zwykle kobiety - one są za
@DoDoLot:

Takie wpisy kobiet tylko utwierdzają mnie w przekonaniu że nie ma dla mnie absolutnie żadnej nadziei i dobitnie pokazują moje miejsce w szeregu.


@ZdejmijTenAbazur: mam tak samo, patrzę na fotki naprawdę przystojnych facetów a pod nimi komentarze różowych że jest średni i nie taki przystojny wcale potem patrzę na siebie w lustrze i wiem że dla kobiet to ja muszę być jakimś pasztetem kosmicznym, podczłowiekiem.

Nie mam żadnych szans
@agaja: Pewnie istnieje coś takiego jak gust, ale istnieje też coś takiego jak obiektywna brzydota. Ja niestety się łapie pod bycie odpadem. I napisałem po prostu prawdę, że gość na zdjęciu wygląda dużo lepiej ode mnie i już nic na to nie poradzę.

A za moich czasów też nie było julek i chadów. Za kilka miesięcy wbijam 30 i przez tyle lat nigdy nie zainteresowała się mną żadna kobieta.
Powiesz pewnie
@Die_Wacht_am_Tiber: za stara jesyem już na takie zabawy :) w życiu nie mialan aplikacji randkowych i już się na to nie zapowiada.

A jeżeli kobieta daje się źle traktować tylko z powodu wyglądu to jest idiotka i proponuje takiej pod uwagę nie brać, bo raczej w głowie zbytnio poukładanego nie ma....

@TwujKoshmar: co nie zmienia faktu, że dany "czad" nie musi się wszystkim podobać dokładnie tak samo.
Bo gusta są