Wpis z mikrobloga

Jaki kabel i ładowarkę polecacie do Iphona? Słyszałem, że Silver Monky spoko, jakiś czas temu kupiłem polecanego GreenCella, może i kabel jest porządny, ale mam wrażenie, że słabo jest spasowana końcówka i odnoszę wrażenie jakby do końca portu nie wchodził. Poza tym od kiedy go zacząłem używać, to mam problem z ładowaniem, nie wiem czy nie stało się coś z wejściem w telefonie, bo czasmi przerwa mi ładowanie nawet na applowym kablu. Iphone SE pierwszej generacji za chwilę zmieniam na XR lub SE 2020 i chciałbym mieć coś pewnego do ładowania, bo te ładowarki od apple, to sobie można w dupe wsadzić. 5V w 2020 roku... kiedyś ładowałem tą od Ipada, ale sprzedałem i zostałem z tym małym gównem.
#iphone #apple
  • 7
zmieniam na XR lub SE 2020


@stresS: sam mam SE pierwszego, ale na SE 2020 juz nie zmienie. jak cos, to popatrz na 12 mini - jest mniejszy, a ma wiekszy ekran. i jesli przyzwyczailes sie do ksztaltu SE, to tym bardziej.

co do ladowarek - apple sprzedaje na stronie rozne. oczywiscie z 200% narzutem, wiec sobie znalazlem podwojna ladowarke Anker (usbA + usbC) na amazonie/ali taniej.
@taju:12mini poza zasięgiem finansowym, myślałem o XS, ale ciężko kupić bez przepłacania, SE2020 wydaje się naturalnym wyborem dla mnie, XR raczej odpadnie bo jest już dla mnie nieco za duży